Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Як здобути глухаря за допомогою пательні?
( 3 Votes )
Написав via email Переглядів - 6073   
Субота, 16 серпня 2014 09:07

Напевно, великою мірою популярність полювання чи риболовлі в сучасному світі завдячують різноманітним ловецьким історіям, що мають місце в житті ловця. Чого тільки не трапляється з нашим братом і яких лише байок не наслухаєшся біля багаття в душевній компанії. Однією з таких історій, яку ми в своїй компанії згадуємо мало не кожного полювання, я хотів би поділитись з шановним колективом порталу "Ловецтво України".  

Одного разу, ще на початку 90-х, поїхали ми з друзями полювати на глухаря. Чесно скажу, полювання того разу було так, відмовкою, більше хотілося посидіти з компанією старих друзів, сходити в баньку, досхочу наговоритися... Але, як би там не було, а хоч якусь здобич додому привезти треба, і на другий день ми з явним небажанням покинули мисливський будиночок, відправившись в угіддя. Особливо напружуватися ніхто не збирався: угіддя багаті та й звірини в той час було достатньо. Приготували з собою продуктів для якісного обіду, заздалегідь смакуючи посиденьки на свіжому повітрі під хороші напої та шашличок.

Той прикрий факт, що призначений на роль «завгоспа» приятель забув замариноване м'ясо в будиночку, з'ясувався тільки перед самим обідом. Повертатися було пізно і далеко, до того ж, ми вже встигли заразитись азартом полювання: глухар-то є, залишилося тільки здобути! Але й на голодний шлунок по лісі бродити не діло. Виручив провідник: дістав з рюкзака чергову банку тушонки, пакет крупи, і приготував цілком пристойну похідну кашу. Щоправда ми самі її трохи зіпсували - не встеживши за полум'ям, коли провідник пішов за водою для чаю, і знизу в казанку каша трохи підгоріла. Тим не менш, з'їли ми все з апетитом, адже на природі смакує все. Задоволено облизуючись відправилися знову по глухарів.

Не пощастило нікому з нас. І глухар є, чутно, як годується. А на постріл не підпускає, як ми лише не підкрадались! Пальнули кілька разів, але більше від безвиході, ніж по реальній цілі. Ось так і поверталися до місця привалу, порожні і злегка розлючені.

Тільки вийшли з-за кущів, як приятель, що йшов попереду, встав як укопаний, а потім з блискавичною швидкістю скинув рушницю і вистрілив. Ми злегка очманіли - хто це до нас завітав? А коли підійшли ближче, ледь не померли від сміху! Пательня із залишками пригорілої каші так і залишилася стояти на колоді біля згаслого багаття, і залишками нашої каші спокусився глухар. Якраз в момент годівлі приятель його і уклав, та й так вдало, що птах перекинулася прямо в сковороду: мовляв, готуйте мене прямо в пір'ї!

Готувати на місці ми його не стали, а забрали з собою: трофей дістався приятелеві, що його підстрелив, оскільки нам треба було звітувати за мисливське проведення часу тільки перед дружинами, а йому - перед дружиною і тещею. Нашим благовірним вистачило яскравої розповіді і клятвених запевнень приятеля, що глухар дійсно був, а якщо хто сумнівається - хай спитає тещу, яка його обскубувала і запам'ятала це на все життя ))).

via email

  

Шановні мисливці та рибалки! Якщо маєте чим поділитись з нашим товариством, або бажаєте отримати консультацію чи відповіді на свої питання то ласкаво просимо на наш ФОРУМ. Статті, байки та історії  можна відсилати на  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , ми радо їх опублікуємо, якщо вони підходять під формат нашого порталу. Однак не забувайте вказувати свої імена, чи псевдоніми.

 ...

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com