Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Серед рибалок почастішали випадки захворювання на лептоспіроз
( 0 Votes )
Написав Полтавська газета, Вікіпедія Переглядів - 5137   
Неділя, 24 серпня 2014 09:10

Нещодавно ЗМІ повідомили громадкість про те, що в місті Кременчуці Полтавської області від лептоспірозу помер 64-річний рибалка помер. На жаль, на днях ще один любитель рибної ловлі звернувся до лікарів зі скаргами на здоров'я. Після детального обстеження підтверделося, що і цей чоловік хворий на лептоспіроз. На даний момент 49-річний чоловік перебуває в стані середньої тяжкості в інфекційному відділенні. У більшості випадків він рибалив в Білецьківських плавнях. Ймовірно, що саме там він і заразився інфекцією.

 

Зважаючи на те, що почастішали випадки захворювання на лептоспіроз (про подібні випадки повідомляли в Хмельницькій області) вважаємо необхідним подати довідкову інформацію про цю хворобу. 

 

Лептоспіроз — гостра інфекційна хвороба, що викликається збудником з роду лептоспір. Характеризується ураженням капілярів, часто  проходить ураження печінки, нирок, м'язів, інтоксикація, супроводжується хвильоподібною лихоманкою. Найчастіше від лептоспірозу страждають тварини, а люди можуть заразитися лептоспірозом, купаючись в заражених непроточних водоймах, вживаючи з них сиру воду. У випадку зараження людини лептоспірозом хвороба протікає вкрай важко.

 

Симптоми лептоспірозу

 

Інкубаційний період 7-14 днів. Захворювання починається гостро, з остуди, підвищення температури до 39-39,5 °C, яка у наступні 6-10 днів зберігається на високому рівні. Можливі значні коливання температури, іноді «двогорбий» характер температурної кривої. З першого дня хвороби виражені сильна загальна слабкість, головний біль, біль у м'язах (особливо литкових), попереку. Характерний зовнішній вигляд хворої людини: обличчя та склери гіперемійовані, відмічається лихоманковий блиск очей, кон'юнктивіт, на слизових губ та носа можливі герпетичні висипання; іноді виникають носові кровотечі. Зів гіперемійований, язик рівномірно обкладений сіруватим налітом. Визначається помірне збільшення печінки та селезінки. В окремих хворих можлива поява жовтяниці.

 

Лікування

 

Усі хворі підлягають госпіталізації. Ефективний пеніцилін, тетрациклін (по 0,3 г 4 рази у день). Курс антибіотикотерапії 7-10 днів. При тяжкій інтоксикації, інтенсивній жовтяниці, геморарічному синдромі застосовують кортикостероїди (преднізолон 40 мг/добу), в/в крапельно вводять 5 % розчин глюкози, гемодез, аскорбінову кислоту. При розвитку ниркової недостатності необхідний гемодіаліз (апарат «штучна нирка»). У лікувальну практику входять методи імунотерапії лептоспірозу (введення полівалентного специфічного гамма-глобуліну).

Полтавська газета, Вікіпедія

...

Бизнесменам и предпринимателям будет полезно обратися к ресурсу all.biz. Здесь с легкостью можна найти партнеров для любого вида предпринимательства. Также, на сайте очень выгодно делать покупки, к примеру, средства отбеливающие, как и многие другие товары, в том числе и для охоты, и для рыбалки здесь стоят значительно дешевле.

...

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com