Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Особливості осінньої ловлі карася
( 2 Votes )
Написав Mark Переглядів - 4747   
Неділя, 31 серпня 2014 15:20

Особливості ловлі осіннього карасяОсіння ловля карася має свої особливості, це пов'язано в основному з тим, що з початком похолодань карась, як і багато інших риб, міняє свою поведінку. Є водойми, де карась ловиться й узимку, але зазвичай ця риба заривається в мул і впадає в сплячку. Щоб мати змогу пережити довгі зимові місяці, восени карасю необхідно добре годуватися. Осіння ловля карася приваблива ще і тим, що там, де ще недавно клювала лише дрібнота, тепер ловляться справжні великі карасі.

 

 

Де ловити осіннього карася

 

Карась вважається озерної рибою і в проточних ріках його практично не зустрінеш, хіба тільки в їх загачених частинах, заводях або старицях. Улюблені ж місця проживання карася це копанки, ставки, озера природного або штучного походження. І якщо влітку цю рибу можна було зловити недалеко від берега на поплавкову вудку, то з похолоданням води карась йде на ями, і на мілководді його вже не знайти. Великі карасі збираються в зграї в глибоких частинах водойми, де вода остигає повільніше, ніж на поверхні і чим холодніше вода, тим щільніше концентрація риби в цих зграях. Восени карась не мігрує по водоймі і харчується за місцем своєї стоянки. Велика ймовірність знайти такі стоянки в місцях, де є джерела, або невеликі притоки проточних вод, які збагачують глибинні шари водойми киснем. Також осіннього карася привертають глинисті ями та ділянки водойми з твердим дном і мінімальною кількістю мулу.

 

Кращий час для ловлі осіннього карася

 

В осінній ловлі карася немаловажно, щоб час ловлі збігся з початком годівлі цієї риби. Зазвичай це буває в ранкові години до світанку або ж вдень, приблизно в південь. У теплі дні денний кльов карася буває раніше, при похолоданнях - пізніше. Активна годівля цієї риби звичайно нетривала і закінчується вже до п'ятої вечора. Помічено, що клювання карася збільшується перед негодою. В негоду, під час дощу або навіть снігопаду, карась рясно харчується. Так що, хоч і важка риболовля в дощ, але спіймані великі карасі послужать гарною нагородою.

 

 

Снасті для ловлі карася восени

 

Вибір снасті для осінньої ловлі карася, обумовлений віддаленим від берега розташуванням його стоянок. У невеликих водоймах, а також у місцях, де ями розташовані недалеко від берегової лінії, це вирішується вибором довгого вудилища або штекеру. А в інших місцях, ловля з берега може проводитися тільки на донні снасті. Матчеву снасть, як варіант для осінньої ловлі карася, ми завідомо відкидаємо, так як осінь зазвичай характерна достатньо сильними вітрами, при яких ловити на матч практично не можливо. Щодо оснасток поплавочної чи донної снасті, то варіантів може бути багато, вибір буде залежати беспосередньо від умов ловлі, єдине що ми можемо порадити - оснащення повинно бути якомога делікатніше, однак не слід забувати про велику ймовірність клювання трофейних екземплярів.

 

Прикормка і наживка для осінньої ловлі карася

 

Особливістю осінньої прикормки є зменшення кількості її живильних частин. Адже, у зв'язку з пониженням температури, активність карася падає і якщо переборщити з підгодівлею, то наживка цю рибу вже може не зацікавити. Тому неїстівну частину прикормки - глину, пісок можна збільшити вдвічі, а використання тваринних компонентів, навпаки, звести до мінімуму. Підгодовувати потрібно невеликими порціями, лише злегка розпалюючи апетит цієї риби. Наживка для осіннього карася використовується виключно тваринна - мотиль, опариш, черв'яки і їх комбінації. 

Mark

...

Здоровье - самое главное что есть у любого человека. При проблемах со здоровьем все остальное отступает на другой план. Всем известно, что одной из лучших в мире является израильская медицина. Поэтому на лечение в Израиле не так просто попасть. Помочь в этом может ServiceMed.

...

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com