Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Фотополювання на ведмедя
( 2 Votes )
Написав via email Переглядів - 5737   
Неділя, 31 серпня 2014 16:59

Фотополювання на ведмедяНе жіноча це справа, мисливські байки травити, але, сподіваюся, чоловіки пробачать мені мою сміливість. Я просто впевнена, що чоловік так і не збереться розповісти про цей кумедний і повчальний епізод зі своєї біографії.


У нашому домі ніколи не було рушниці, і навіть на рибалку чоловік їздив хіба, що на карася, та й то, розважитися. Але коли його різко підвищили по службі, на другу ж зарплату, що неймовірно збільшилась, він купив хорошу фотокамеру, і ось тут-то все і почалося! Фотополювання стало його улюбленим хобі. І ні б в заповідники їздити, як усі добрі люди роблять, так він, нарешті, знайшов привід пристати до мисливської компанії своїх друзів: вони стріляють, а він гуляє і знімає все підряд. Ось і доїздився! Розповідаю з його слів.В той виїзд народ, якщо мені пам'ять не зраджує, полював на птицю: рябчиків і щось типу того. Чоловік, як завжди, йшов дещо подалі і незчувся як забрав у бік. Природа мальовнича, то ж і давай фіксувати на камеру життя лісу. Йде, йде, вже від озера, де друзі залишилися, добре віддалився. Раптом бачить: невеликий лісистий горбок, на горбочку малинник, а в затінку на схилі лежить щось велике і буре. Лежить і не ворушиться. Як він потім мені розповідав, від обурення у нього аж у горлі пересохло: ось же гади! Зібралися на птицю, а хтось взяв картеч і ведмедя уклав! Та ще й залишив тушу чекати, поки пернатих настріляє.... Ну, думає, зараз я все це зафотографую, а потім будете виправдовуватися!Коротше, підійшов він до ведмедя, а сонце в очі б'є, ніяк не може так встати, щоб кадр хороший вийшов. Нарешті знайшов позицію, метрах в трьох, тільки зібрався клацнути, а ведмідь голову піднімає і встає...

 

Чоловік чесно зізнався, що закричав з переляку благим матом. Ведмідь же спросоння, мабуть, не менше перелякався, піднявся на дибки і теж давай кричати! Ось так і стоять один навпроти одного, один репетує «а-а-а!», Інший «ар-пф-рри!» Першим не витримав ведмідь, впав на чотири лапи й припустив в березняк. Тут і чоловік від ступору очухався, і жваво понісся в іншу сторону.Напевно, ніхто б не повірив в його розповідь про таку пригоду, але поки вони з ведмедем один навпроти одного стояли і верещали, чоловік автоматично натиснув спуск на камері. Кадр вийшов - чудо!!! Ведмідь зовсім поруч, руку простягнути, лапи величезні, морда вискалена ... Я цю фотку поставила як заставку на своєму робочому комп'ютері, і всім жінкам у відділі хвалилася, що чоловік сфотографував! Заздрили вони мені чорною заздрістю: ось мужик так мужик, заради гарного кадру впритул до ведмедя підібрався. Нехай заздрять, їм нерви лоскоче, а мені приємно.Хочете запитати, чому я за чоловіка не злякалася, як повинна була б зробити нормальна дружина? Все дуже просто: мій батько 30 років єгерем працював, я в лісі, вважай, виросла, і прекрасно знаю, коли ведмідь нападати збирається, а коли сам очманів настільки, що тільки й мріє накивати п'ятами. Так і на тій фотографії, на ведмежій морді абсолютно ясно було написано: агов, приятель, відчепися, я спав і нікого не чіпав! Давай розійдемося по-доброму!

via email

...

Успех любого интернет-проэкта зависит от информации что на нем находится. Для информационного портала необходимы интересные и полезные публикации, для интернет-магазина - описания и рекламные тексты. Все это конечно же можно писать и самому. Но если Вы хотите быстрого и надежного эфекта нужно заказывать копирайтинг у професионалов. Только они знают как получить максимальный эфект от самой простой публикации.

...

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com