Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Радіоактивні вепри заполонили Німеччину
( 0 Votes )
Написав Naked Science Переглядів - 4723   
П'ятниця, 05 вересня 2014 10:41
За даними влади Саксонії, кожен третій кабан в місцевих лісах випромінює високий рівень радіації, і в зв'язку з цим є непридатним для вживання в їжу. Появу радіоактивних кабанів в Німеччині пов'язують з Чорнобильською катастрофою. 
 
 
Минуло вже більше як 28 років з моменту катастрофи на Чорнобильській АЕС, але наслідки цієї трагедії відчуваються до цих пір і навіть в такому далекому від аварії місці, як ФРН. Радіоактивні кабани заповнили ліси Саксонії, де зазвичай ведеться полювання на цих тварин через їх м'ясо, яке вважається делікатесом. 
 
 
Результати недавніх тестів, що проводилися урядом Саксонії, щоб виявити рівень радіації в м'ясі диких кабанів, виявилися невтішними. Радіоактивні вепри складають третину від загальної популяції диких кабанів Саксонії. 
 
 
Поза мисливською спільнотою дикі кабани вважаються небезпечними і являють собою загрозу для місцевих жителів. У 2010 році в Берліні був зареєстрований випадок нападу кабана на інваліда-візочника. Радіоактивні ж кабани здаються ще більш страхітливими. 
 
 
Ці кабани є наслідком аварії на Чорнобильській АЕС в 1986 році, коли у зв'язку з руйнуванням реактора в навколишнє середовище було викинуто велику кількість радіоактивних речовин. 
 
 
Навіть незважаючи на те, що Саксонія знаходиться на відстані в 700 миль від Чорнобиля, наслідки аварії відчуваються і тут. Крім цього з дощами і вітром радіоактивні речовини поширюються по всій Західній Європі. Відзначається, що забрудненний радіацією грунт був виявлений ще далі Німеччини, у Франції. 
 
 
Високий рівень радіації в організмі німецьких диких кабанів пов'язують з їх раціоном харчування, в який входять гриби, зокрема, підземні трюфеля, які містять в собі радіоактивні речовини. Багато грибів в постраждалих районах також вважаються непридатними для споживання людиною. 
 
 
Починаючи з 2012 року кожен мисливець, який застрелив вепра, повинен обов'язково перевірити його на вміст радіації. Якщо цей показник перевищував безпечну межу - 600 Бк / кг, то туша тварини піддавалася знищенню. 
 
 
Результати перевірки за останній рік показали, що 297 з 752 диких кабанів містили в собі більше радіації, ніж це є безпечним, а були й випадки, коли рівень шкідливих речовин в десятки разів перевищував максимально допустиму норму. 
 
 
На думку експертів, позбавитися радіоактивних кабанів найближчим часом у Німеччині не вдасться. Навпаки, через високий рівень забруднення в наступні 50 років по німецьких землях все ще будуть бродити «шкідливі» дикі кабани.
 
Naked Science
...
 
Многие туристы любят Львов, особенно в период праздников или на выходных. Это удивительный город в котором всегда интересно. Но не многие знают как выгодно найти жилье. Гостинницы или отели стоят не малых денег.  Гораздо Выгодней и проще - посуточная аренда квартир во Львове. Обращайтесь на сайт doba.ua, здесь помогут найти выгодное предложение как во Львове, так и по всей Украине.
...
 
 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com