Мабуть жодний пікнік не обходиться без приготовування шашлика. Зазвичай, шашлик це центральне блюдо на таких міроприємствах, та й пікнік часто-густо влаштовують лише заради приготовування цієї страви, адже приготований в природніх умовах шашлик смакує по-особливому. Існує безліч рецептів приготування шашлика, крім цього, кожен хто його готує має свої певні секрети та підходи, що і роблять шашлик неповторним кожного разу. Було б дивно як би мисливці не мали своїх особливих рецептів приготування шашлика, більше того, очевидним є те, що саме мисливці і є винахідниками цієї страви, а отже, починаючи від прадавніх часів, ловецький шашлик - найкращий.
Шашлик по-ловецьки з баранини
Продукти:
- баранина - 750 г
- грибим - 250 г
- перець зелений - 500 г
- олія - 100 г
- сіль - 1 ст. ложка
- цукор - 1 ч. ложка
- перець за смаком
Приготування:
М'ясо посипати цукром, сіллю, перцем. Гриби перебрати і промити, великі розрізати на 2-4 частини. Нанизати на шампури, чергуючи солодкий перець, м'ясо та гриби. Приготований шашлик змастити олією. Смажити, стежачи за тим, щоб гриби і перець не підгоріли. Готовий шашлик покласти на вимиті листя винограду або буку.
До цього шашлику часто подають відварний рис і салат зі свіжих овочів.
Шашлик по-ловецьки з зайця
Продукти:
- Три цибулини
- 150 грамів соленого сала
- 1,5 кілограми заячого м'яса (в домашніх умовах підійде крілик)
- Горіхові листя
- 50 мілілітрів олії соняшникової або оливкової
Приготування:
Вимити м'ясо молодого зайця, нарізати досить великими шматками, приправити перцем і посолити. Змішати з м'ясом нарізану скибочками цибулю, залити це все олією і перемішати.
Сало нарізати на тонкі скибочки. Вимочити дерев'яні шпажки, насадити на них шматки м'яса, цибулю та сало. Обсмажити на вугіллі без полум'я. Якщо шматочки швидко підсихатимуть, збризкувати їх олією.
Викласти шашлик з зайця на горіхове листя, посипати нарізаною цибулею, згорнути рулетами, через п'ять хвилин розгорнути і подати шашлик з зайця прямо на листках.
Смачного!
Lusik
|