Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Шабаш псевдозахисників ведмедів
( 5 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 6239   
Понеділок, 15 вересня 2014 11:19

Нині в Україні спостерігається пожвавлення активності різношерстих удаваних захисників природи, які завдяки закордонній підтримці, немов спрут, протягнули свої щупальця ледь не по всіх засобах масової інформації, громадських організаціях, судовій системі, партіях та міністерствах, і, нахабно брешучи,  тиснуть на них задля досягнення своїх, суто меркантильних цілей.

 

Їхня небезпека полягає в тому, що, перекручуючи факти, вони безцеремонно нав’язують суспільству згубні  шляхи подолання надуманих проблем, що згодом виливається у величезну шкоду довкіллю та утиски істинних захисників природи та їхніх ініціатив, і черговий приклад цьому – спроба знищити безцінне поголів’я звірових лайок–ведмежатниць. А перед цим, нагадаємо, псевдозахисникам природи таки вдалося «навішати локшину на вуха» нашим законотворцям та продавити безглузду заборону на лімітоване регулювання чисельності, іншими словами законне трофейне полювання на ведмедів та ще й занести звіра до Червоної книги України, через що популяція клишоногих у нас тепер деградує, адже тепер старі самці, здебільшого канібали, поїдають ведмежат. Почастішали й напади цих ведмедів на селян у Карпатах, що свідчить про те, що людські жертви  теж лише справа часу, адже таких звірів все більшає, а придатних для них угідь - ні.

 

Нині  псевдозахисники тварин посягають ще й на святе для кожного істинного цінителя культурного полювання – робочі якості прадавньої мисливської породи – звірових лайок-ведмежатниць, хист та природні навички яких плекалися нашими пращурами протягом тисячоліть.  Ця порода, як ніяка інша, поєднує в собі беззавітну відданість своєму господарю та безcтрашие перед грізним звіром. З такими якостями чотириногих помічників мисливців в Україні залишилось небагато і їхнім власникам тепер доводиться ой як нелегко, щоб собаки не забули науку, не мали страху від запаху й реву звіра.  За великим рахунком притравка  пса вагою 20 кг по спритному й сильному 300 кілограмовому ведмедю, що блошиний укус – навіть гра для клишоногого в задоволення, але це яскраве та видовищне дійство треба бачити і не вірити на слово усіляким «фахівцям» з їхніми страшилками. Якщо там і є якась небезпека, то вона здебільшого виливається необережним собакам хіба що ляпанцем під зад.

 

Але ж загальновідомо, що чим несусвітніша брехня – тим швидше в неї чомусь вірять, особливо ті, хто мало розуміється на предметі. Так, повівшись на безапеляційне твердження псевдозахисників тварин про нібито жорстоке поводження з клишоногими, Кінологічна спілка України нещодавно  фактично призупинила визнання дипломів за роботу собак по ведмедю. Це рішення тепер неабияк ускладнило процес прояву потрібних вроджених задатків у молодих лайок в поведінці під ведмедем та підтримання робочих навичок у старших собак, і головне - планування племінної роботи зі збереження унікального генофонду цих помічників мисливців.

 

А днями цілий десант  «захисників ведмедів» у складі представників таких організацій, як сумнозвісний Інститут зоології ім.. Шмальгаузена (Марина Шквиря), благодійний  фонд  «Чотири лапи» (Карстен Хейтвіг), Західно-українське товариство захисту тварин (Наталя Вишневська) та Асоціація зоозахисних організацій України (Марія Трунова),  висадився у Львові з метою попіаритись травлею єдиного в області місцевого розплідника звірових лайок «Енейко», який розташований в Дрогобицькому районі  і де ще утримують в належних умовах та на законних підставах двох камчатських ведмедів. З цією метою вони дали прес-конференцію, на якій нагодували  журналістську братію дикими небилицями про нібито спиляні у притравочних ведмедів зуби, вирвані кігті, відстріл клишоногих під час  навчання лайок та головне – протизаконність таких діянь з червонокнижним звіром. А  представник закордонного фонду «Чотири лапи»  задля більшого суспільного резонансу і роздування власної ролі навіть погрожував за таке «варварство»  державі Україна офіційними запитами.  Та жодних достовірних документальних доказів «злодіянь» львівських лайочників на прес-конференції звісно ж подано не було, але більшість, нерозуміючих того що насправді відбувається, працівників ЗМІ й так проковтнули цю качку і просто виклали почуте у своїх слізних публікаціях. І, схоже, що вони й не бажали вникати в цю тему і їм невтямки, що насправді лише гострі пазурі  та зуби ведмедя  можуть в принципі навчити лайку правильно  працювати, а законні тепер заборони на використання ведмедів в якості вчителів лайок стосуються лише тих звірів, яких захочуть взяти з дикої природи України, а не вирощених в неволі, та ще й привезених з іншої країни. Та й звідки молодим дівчаткам-журналістам знати, що  лайки не загризають ведмедя, а можуть лише  відволікти його від мисливця та гавкотом показати місцезнаходження звіра.

 

На згаданій прес-конференції цікавим виявився той факт, що войовничі «зоозахисники» виявляється ні сном ні духом не відають про те, що у місцевому Кінологічному навчальному центрі Державної прикордонної служби, що у Великих Мостах, службових собак тренують на живих людях, і от там то інструктори, граючи роль злочинця, буває отримують суттєві рани від ікла вівчарок, навіть перебуваючи у захисному спорядженні, і іншого способу підготувати пса до несення караульної служби просто не існує.

 

Присутні журналісти могли б  також поцікавитися у воюючого нині на Сході України директора розплідника «Енейко» Миколи Кобільника  про судові митарства та численні перевірки його господарства контролюючими органами на вимогу вищезгаданих «захисників тварин». І у Державній екологічній інспекції в Львівській області можна дізнатися, що порушень закону  там виявлено так і не було, тому що розплідник діє виключно в рамках чинного законодавства України  і ведмедям-вчителям там живеться добре й ситно в просторих вольєрах, але «жалісливим захисникам клишоногих» до цього байдуже, як байдуже й до того, що в разі їхньої чергової «перемоги» вольєрних ведмедів подіти буде просто нікуди, адже єдиний в країні ведмежий притулок «Синевир» у Карпатах давно переповнений. Для них головне – поставити галочку про виконану «роботу» та отримати  закордонний грант. Ну, а там, як то кажуть, хоч трава не рости.

 

А от серйозно взятися, скажімо, за справжніх губителів природи, як от підприємства отруювачі, весняні палії трави і усього живого, браконьєри, їм якось не дуже хочеться. Ну, воно й зрозуміло, бо ж це може бути небезпечним. А от культурне ловецтво все на видноті  і значить - легка ціль для нападок. До того ж, псевдозахисникам природи просто очі коле те, що саме мисливці роблять реальні, а не удавані, кроки задля збереження довкілля.

 

Собираетесь на Кипр? Чудесное место с множеством интересных мест которые обязательно нужно посетить. Успеть все поможет аренда авто на Кипре. Хорошие предложения, цены и обслуживание. Рекомендуем.

 Коментарі  

 
#30 ОксанаЩур 14.10.2015 22:04
i11.pixs.ru/.../... pixs.ru/.../...
в чоботах надсилати ?
 
 
#29 Петро Сметанка 13.10.2015 07:24
Оксана, а в тебе тільки одні дермантинові чоботи і ти ходиш в них цілий рік так само як і в кашиміровому плащі ? Ану скинь фото щоб я на це подивився.
І ти ще не відповіла на 24 пост, всі чекаємо))
 
 
#28 Федько-халамидник 12.10.2015 21:43
пані Оксанко, ніхто на Вас не налетів, це Ви наскочили тут на всіх як шуліка на пташку чи як лисиця на зайчика, а ми так, обороняємся :lol: :lol: :lol: Хоча не личить в чужий монастир (ще й чоловічий) із своїм уставом (жіночим) в чоботях із замінника в кашеміровому пальті. Не зрозуміють ні ми, ні оточуючі :lol:
 
 
#27 ОксанаЩур 12.10.2015 21:09
Цитую Федько-халамидник:
пані Оксанко, то як там із шкіряними чобітками ?

Цитую Федько-халамидник:
пані Оксанко, то як там із шкіряними чобітками ?

Відкрию Вам таємницю є дуже якісні замінники.
А замість шубки можна носити шикарні кашемірові пальта:)
І доречі характер проявляється у всьому. Налетіли купа мужиків на 1 жінку як мисливці на лисицю:) тобто деградація особистості на лице
 
 
#26 НаохотіРізнеБуває 12.10.2015 20:56
якщо шкіряні речі, то тільки зі світських тварин. їх можна вбивати.
 
 
#25 Федько-халамидник 12.10.2015 19:36
пані Оксанко, то як там із шкіряними чобітками ?
 
 
#24 Петро Сметанка 12.10.2015 18:04
Що , твій такий самий ? Чи постійно на полюванні а ти сама дома, тому і шукаєш відповіді чим полювання краще від тебе ?
 
 
#23 ОксанаЩур 12.10.2015 18:00
Цитую Петро Сметанка:
Оксано, якщо у тебе з тим все в порядку і регулярно то що ти шукаєш на чоловічому сайті ?

Цитую Петро Сметанка:
Оксано, якщо у тебе з тим все в порядку і регулярно то що ти шукаєш на чоловічому сайті ?

Пробую зрозуміти для чого здорові адекватні мужчини вбивають тварин.....слабших за себе і беззахисних. Плюс мінус відповідь знайшла.......Сумно з того але як є.
 
 
#22 Петро Сметанка 12.10.2015 17:39
Оксано, якщо у тебе з тим все в порядку і регулярно то що ти шукаєш на чоловічому сайті ?
 
 
#21 ОксанаЩур 12.10.2015 16:34
Цитую НаохотіРізнеБув ає:
Якщо без жартів, то найдіт си хлопа і не замахуйте чужих!

Йой :) Дядя Фрейд би птішився. Всі мужчини коли не мають агрументів мудрих одразу думають, що бабі треба хлопа.

В мене з цим все в порядку :))) Розчарую Вас :)Я б навіть сказала регулярно :) Для тих хто не розуміє культурної мови....
 
 
#20 НаохотіРізнеБуває 12.10.2015 16:24
Якщо без жартів, то найдіт си хлопа і не замахуйте чужих!
 
 
#19 Федько-халамидник 12.10.2015 13:49
почекайте, почекайте, Ви так скоро не тікайте...
Чоботи шкіряні маєте, черевички, а курточку на хутровій підкладці чи шубу ?
 
 
#18 ОксанаЩур 12.10.2015 13:46
Цитую Федько-халамидник:
йду на обід їсти Оксанину мйисну корову і мйисо дике

десь Оксана пропала.... чи то її корова зїла чи що...
От так все буває, купа слів наговорили які ми погані і в корчі...

Все, що хотіла я сказала. ...Нажаль мій час надто дорого коштує, щоб витрачати його на тих, хто не бачить далі свого носа і не готовий навіть спробувати подивитися......
 
 
#17 ОксанаЩур 12.10.2015 13:42
Цитую НаохотіРізнеБув ає:
Та на чому ви сперечаєтесь? я 15 років назад випадково єгеря вальнув! Ото трофей... шкода міліція не дала з трофеєм з фотографуватись .

Йой, 15 років тому, Не вірю. Бо жарти, так на років 10 максимум :)))
Певно за татовий комп'ютер сів :)
 
 
#16 Федько-халамидник 12.10.2015 13:02
йду на обід їсти Оксанину мйисну корову і мйисо дике

десь Оксана пропала.... чи то її корова зїла чи що...
От так все буває, купа слів наговорили які ми погані і в корчі...
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com