Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Вдосконалення мормишки
( 3 Votes )
Написав Awpis Переглядів - 2871   
Середа, 05 листопада 2014 11:13

Вдосконалена мормишкаПрийшла мені якось ідея трохи вдосконалити свою мормишку. Справа була взимку, а так як я сам не володію навичками поводження з паяльником, то основну роботу мені допоміг виконати мій знайомий, якого без перебільшення можна назвати завзятим рибалкою. Так, для слова, рибалить мій товариш вже майже 30 років, так що надивився всякого. Приємно з ним їздити, стільки історій наслухаєшся ...Так от, одного разу взимку мені пощастило вибратися на місцеву водойму і я приступив до риболовлі на зимову блешню (рибалив безмотилкою і з мотилем). Справа відбувалася в січні і лютому, коли риба малоактивна і навіть всюдисущий окунь клює поганенько, я звернув увагу, що деякі окуньки та плітки просто проводжають приманку, іноді ніжно її чіпають, але клювання не відбувається. Я міняв блешні, їх колірну гамму, ставив тоншу жилку, використовував всілякі способи гри - результат не змінювався. Як Ви здогадуєтеся, використання різних наживок і прикормки (рубані черв'яки, мотиль, опариш, риб'ячий корм, каші і т. д.) Так само не дало належного результату. Явно чогось не вистачало ...Так вийшло, що в ту зиму мені більше не вдалося вибратися на зимову риболовлю, але думка глибоко засіла в мозок. Крім усього іншого, я любитель річного кивка, і природно влітку і вирішив повернутися до свого зимового питання. Я вирішив припаяти до основної мормишки гачок з довгою цівкою. На який намотати ниток або підсадити відразу кілька личинок мотиля. Другий гачок створюватиме деяку асиметрію в грі, що має привернути рибу, навіть малоактивну.

 

Задумано - зроблено. Мій колега по риболовлі вже на наступний день спаяв мені трійку таких мормишок і в найближчі вихідні я був на тій же водоймі. Наживка - невеликий черв'як. Яке ж було моє здивування, що на підйомі снасті від дна, окуні жорстко атакувати саме нижній гачок. А десь через 2-2,5 години риболовлі мормишку схопило щось велике, снасть обірвалася. Швидше за все, це була невелика щучка.Я був з уловом, настрій відмінний. Завжди б так. В дома, заповнивши ванну водою, я зрозумів, чому окуню так сподобалася ця снасть: при підйомі мормишки з дна, окунь зауважує чорну точку (тіло блешні), а трохи пізніше починає підніматися другий гачок з шерстинками або наживкою, який імітує черв'ячка, або якогось донного жителя. Для риби - це природний подразник, ось вона і атакує таку снасть.Важливо відзначити, що плотва на цю снасть не брала, йшов тільки окунь та йоржі. Ну і, щучка, що зрізала мормишку. Мені було приємно, що снасть так себе показала, сподіваюся, і Вам вона принесе задоволення.До речі, в майбутньому я вирішив відмовитися від використання паяльника: достатньо просто протягнути другий гачок з довгою цівкою через кілечко на жалі мормишки. Тримається він цілком нормально, а грає ще краще.

 

Awpis

------

Сон играет главную роль в трудоспособности человека. Без качественного постельного белья хороший сон не возможен. Если Вы решили купить постельное белье, Вам нужно отнестись к этому со всей ответственностью. Рекомендуем обратить внимание на сайт lascala.ua, где предлагают только качественные продукты.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com