Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Як зробити так, щоб повідки з гачками не заплутувалися? Два способи.
( 0 Votes )
Написав Awpis Переглядів - 2479   
Середа, 05 листопада 2014 11:55

Спосіб проти закручування повідцівЯ часто ловлю окуня на снасть наступної конструкції: знизу звичайне грузило або тірольска паличка. А вище - пара-трійка гачків на повідках, на які я закріплю або м'які приманки, або хробака, або ж звичайні шерстинки яскравих кольорів: найчастіше - це червоний, помаранчевий і жовтий колір.

 

Крім того, приблизно на таку ж снасть я ловлю підлящика на течії, єдина відмінність, так це в використанні годівниці і застосуванні інших гачків. Так от, в незалежності від того, яким способом прив'язані повідці (глухим, аьо петля в петлю), за час риболовлі трапляються казуси, коли повідок з основною жилкою утворює бороду, йде хвилями. Грубо кажучи, стає майже непридатним для риболовлі і його потрібно міняти. Звичайно ж, з одного боку - це не проблема, але якщо доводиться по кілька разів займатися перев'язуванням снасті, то це набридає.

 

Існує декілька простих маніпуляцій і хитрощів, які дозволяють уникнути таких небажаних заплутувань, які, як на зло трапляються тоді, коли починається клювання і потрібно використовувати кожну хвилину. Думаю, що багато з Вас знають якісь свої способи профілактики заплутування снасті подібного роду, але в даному випадку, така інформація зайвою не буде. Я дам всього дві рекомендації, як зробити так, щоб гачки (повідки з гачками) не заплутувалися - два способи, які цілком життєздатні і використовуються мною на рибалці.

 

Спосіб перший хороший при риболовлі по мирній рибі на слабкый або середный течії. Повідець монтується звичайним способом, течія його дещо зносить від основної жилки. У звичайних умовах гачок опускається вниз, піднімається вгору, крутиться.

 

Важливо, щоб сам гачок не торкався і не перехльостував основну жилку, тому сам повідок повинен бути не менше 20 см., Щоб течія зносила його трохи далі. А по-друге, біля кілечка гачка (або лопатки) потрібно насадити маленьку пінопластову кульку, яку пофарбувати в червоний, чорний або коричневий колір. Кулька не дасть гачку опуститися вниз і перехлестнути жилку, чи зайти в основну петлю.

 

Другий спосіб підходить для всіх типів риболовлі, на течії і на ділянках, де вода спокійна. Сенс в тому, що на сформовану основну петлю жилки потрібно надіти відповідний за довжиною і діаметром кембрик (кембрік повинен сісти щільно).

Спосіб проти закручування повідців

 

Довжина кембрика повинна бути такою, щоб залишався вільним лише коротенька ділянку основної петлі, куди входить петля повідця. В цьому випадку, повністю виключається попадання повідця з гачком в основну петлю, заплутування жилки на цій ділянці зустрічається рідко.

 

На малюнках схематично показано основні моменти подібного монтажу. Так що Вам залишається тільки спробувати ці способи і взяти їх на озброєння.

 


Awpis

------

Пошуки потрібної нерухомості, чи для купівлі, чи для оренди не таке вже й легке завдання як здається на перший погляд. Знайти зручний, сприйнятливий варіант самотужки практично неможливо. Якщо Ви шукаєте нерухомість Львів, то рекомендуємо скористатись порталом real-lviv.com.ua. Тут завжди багато пропозицій, і кожен зможе знайти те що шукає.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com