Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Єгері на Кременеччині полювали на кіз разом з браконьєрами
( 1 Vote )
Написав te.20minut.ua Переглядів - 4613   
Понеділок, 26 січня 2015 12:37

КозуляЄгері на Кременеччині полювали на кіз разом з браконьєрами, кажуть в Держекоінспекції. Фахівці інспекції збираються передати справу правоохоронцям.


Так, за інформацією прес-служби інспекції, рейдова бригада з працівників Державної екологічної інспекції у області та обласної організації УТМР в мисливських угіддях Кременецької районної організації УТМР 18 січня о 13 годині виявили факт порушень правил полювання. Внаслідок браконьєрських дій незаконно добуто дві диких кози.


-18 січня відбувалось останнє полювання у цьому сезоні на хутрових звірів тільки в мисливських угіддях Кременецької РО УТМР, а тому рейдова бригада здійснювала контроль в районі сіл Очеретне, Башуки Кременецького району, - пояснюють у прес-службі. - За полюванням мисливців рейдова бригада почала спостерігати і фіксувати їх дії з 11 години. За цей час мисливці здійснили 1 загонку по незібраній кукурудзі, з'їхались трьома автомобілями і розпочали чергову загонку. Номери білим бусом розставили попри ліс і кукурудзу. Біля 13-ї години на початку загонки пролунало сім пострілів, через дві хвилини в кінці загонки пролунало ще два.


Далі природоохоронці помітили, як водій джипу «Нісан-Петрол» червоного кольору, який був на номері на початку загонки і лісового масиву, заглядає в ліс за вбитою ним козою. Одначе ще себе не викривали, спостерігали і чули мисливців, які шукали в кукурудзі другу поранену козу. Далі -на автомобіль і представників рейдової бригади, які були у лісі, вийшов мисливець з рушницею. Ним виявився єгер Збаразької РО УТМР, який полював разом з іншими. Він власне по телефону попередив мисливців-браконьєрів про наявність контролюючих органів. Тож, з місця події браконьєри швидко зникли, але попередньо джипом Нісан-Петрол забрали другу козу.


Також із згаданими вище мисливцями полював ще один єгер Збаразької РО УТМР, - додають у прес-службі. - Замість того, щоб попередити і зафіксувати факти браконьєрства, єгеря втратили пам'ять і своє перебування разом із браконьєрами виправдовували небилицями.


Зважаючи на все це, Держекоінспекція направила листа до голови обласної організації УТМР для проведення розслідування викладених фактів, встановлення вини єгерів та доцільності перебування їх на займаних посадах. Також сформували матеріали для передачі до Кременецького РВ УМВСУ та ін.


- За порушення правил полювання, яке мало наслідком добування, знищення тварин передбачено адмінвідповідальність у вигляді накладення штрафу судом на громадян від шістдесяти (1020 грн.) до ста двадцяти (2040 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією рушниць та інших знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, - кажуть у прес-службі Держекоінспекції. - Та незаконно добутих об'єктів тваринного світу чи без такої або позбавлення права полювання на строк до трьох років з конфіскацією рушниць та інших знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих об'єктів. Крім того, шкода за незаконно добуту одну козу становить 8000 гривень, відповідно за дві-16000.

te.20minut.ua

 Коментарі  

 
#2 Wolf64 20.02.2015 08:15
А чим закінчиться ця "НОВИНА" Ну прочитали ми, понервували, і що? Щось змінилось? Козось покарали? Довелии справу до суду? Та ні, почитайте, думайте, що ми такі справедливі, що зловили бракош. Та ті що ловили, то були перші бракоші, але їм помішали ті, що вже там були. Хто має яку небуть корочку "ПЕРЕВІРЯЮЧОГО" той і є основним браконєром. Але писати мусять, бо може хтось запитає, чим вони займаються, і за що гроші отримують.
 
 
#1 ari 28.01.2015 20:17
єгеря в наш час в нашій державі, а тим більше в УТМРі можуть бути ще-тими КОЗЛАМИ. хоча при УТМРівських зарплатах їх можна зрозуміти, заплптили дядьки на джипах за полювання на всьо в єгерську кишеню, а може не лише єгерську, бо як правило єгері в УТМРі не чужі для керівництва люди. Інше питання екоінспекція, то щось таке як даїшники тільки пасуться не лише на дорогах. так ловили браконьєрів, щоб не зловити. ні доказів, ні дичини, ні порушників. тільки шуму багато, та без толку.
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com