Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Ловля на живця в проводку
( 0 Votes )
Написав Хмельницький риболовний клуб Переглядів - 2174   
П'ятниця, 06 березня 2015 09:38

Ловля окуня на живця в проводкуЛовля окуня на живця в проводку на сьогоднішній момент мабуть екстра ефективний спосіб! Правда далеко не найблагородніший (не спортивний). Адже для ловлі одного виду риби необхідно принести в жертву іншу. Проте, існують водойми де малька занадто багато і його мусово проріджувати, а з іншої сторони не всі ж рибалки спортмени...

Вудилище я використовую SHIMANO Catana з тестом 5-15гр, довжиною2.4м швидкого ладу. Хоча підійде будь-яке, аби клювання було добре видне по кінчику спінінга.

 

Проводка: фактично, класична джигова сходинка, після торкання тягарцем дна, 2 -3 обороти, пауза 3-10с.

 

Оснащення для ловлі окуня на живця використовую кількох видів. На малюнку представлені два принципово різних варіанти.

lovlya okunya na zhyvcya v provodku

1 - повідець, довжиною 10-30 см, монтується нижче ковзного тягарця. Це дозволяє виконувати далекі закиди, при цьому мальок як правило не злітає. На мій погляд дальність закидання - це безсумнівно плюс. Але в процесі проводки на тягарець, потім і на гачок з мальком чіпляється придонна рослинність, що майже повністю виключає можливість клювання. Крім того гачок біля дна так і хоче зловити корч або сміття чи залишки сіток. Також погано видно клювання окуня в "берег". Отже, на один плюс цієї оснастки - три мінуси ! Але, все ж мені доводилося бачити значні улови з використанням такої схеми!

 

2 - повідець, довжиною 5-10 см, прив'язується вище тягарця, на 70 -100см. Це дозволяє підняти приманку над дном, що значно зменшує кількість зачепів, дозволяє окуню виявити живця-приманку з дальньої відстані. Інформативність клювання 100%. Крім того в процесі ловлі жилка зношується біля тягарця. У разі його обриву улов Ви не втратите. Суцільні плюси!

 

При ловлі на малька важливо його зберегти, а значить періодично міняти воду на свіжу. Ну а якщо все ж недогледіли - просто залийте дуже соленою водою. Через деякий час промийте і знову можна ловити. Присолений мальок краще тримається на гачку. Правда проводка повинна бути більш агресивною, щоб окунь не запідозрив підступ.

 

Помічено, що окунь не погано клює на синюху, гірчака або дрібного карасика. Але улюблена його страва - верховодка, бичок і піскар.


Удачі!

Хмельницький риболовний клуб

-----

Получать прибыль в кризис очень сложно, но все же возможно. Основное правило - хорошая реклама. Отличными показателями по отзывчивости рекламной кампании характеризуется  реклама на транспорте Одесса. Заказать, или узнать подробности можно на сайте transport.adv-sonata.com.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com