Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
ЧЕРГОВІ УГІДДЯ ЯНУКОВИЧА ПОВЕРНУЛИ ДЕРЖАВІ. І ЩО?
( 1 Vote )
Написав Пустельник Переглядів - 3577   
Неділя, 08 березня 2015 20:00

Мисливські угіддя Януковича6.03. 2015р.  прес-служба прокуратури Київської області браво відрапортувала, що Апеляційний суд Київської області таки задовольнив апеляційну скаргу прокуратури області та скасував незаконне рішення Вишгородського районного суду, яким було відмовлено у поверненні у державну власність ще 8,8 га земель лісового фонду в адміністративних межах Сухолуцької сільської ради Вишгородського району вартістю понад 5,2 млн грн.

 

 Як повідомляють новини міста Львів, йдеться про те, що судом апеляційної інстанції скасовано розпорядження Київської обласної державної адміністрації, Вишгородської районної державної адміністрації щодо вилучення, надання у власність та подальшої зміни цільового призначення земельних ділянок лісового фонду та витребувано з незаконного володіння ТОВ «Дом Лесника» земельну ділянку площею 8,8 га на користь держави.


   Підставою для заявлення прокуратурою позову стали виявлені порушення з боку Київської обласної державної адміністрації, Вишгородської районної державної адміністрації при розпорядженні земельними ділянками.


   Як відомо, Київська обласна державна адміністрації вилучила із постійного користування Дніпровсько-Тетерівського державного лісомисливського господарства земельні ділянки лісогосподарського призначення в адміністративних межах Сухолуцької сільської ради та змінила їх цільове призначення на землі сільськогосподарського призначення, а Вишгородська районна державна адміністрація передала їх у власність 14 громадян для ведення «особистого селянського господарства».


   В подальшому ці громадяни відчужили вищевказані земельні ділянки на користь ТОВ «Дом Лесника», якому обласна адміністрації у 2009 році змінила цільове призначення на землі для будівництва та обслуговування готельно-ресторанного комплексу. На зазначених землях знаходиться мисливська резиденція колишнього Президента України В. Януковича «Акація».


   Однак, згідно з чинним  законодавством, повноваження щодо вилучення земель лісового призначення належать виключно до компетенції Кабінету Міністрів України.


   Ура! Справедливість, здавалося б, нарешті торжествує і прокуратурою області нині терміново вживаються заходи щодо виконання рішення суду та повернення державі земельної ділянки. (Але не факт, що ТОВ «Дом Лесника» з цим змириться.)


Гадається, що скакати від радості з такої новини мисливцям України навряд чи варто, адже звичайним любителям відпочинку з рушницею в руках від цього, як  то кажуть, ні холодно, ні жарко. Царське мисливське господарство  разом з мисливським замком – резиденцією «Акація» тепер  утримуватиметься за рахунок держбюджету, тобто за гроші рядових платників податків і тішитимуться там ловецькими забавами, швидше за все, хто б ви думали, звісно ж наші «нові-старі» можновладці, і за наші з вами гроші! Зауважте, що все це відбувається в умовах фактичної війни в Україні і тотальної економії на соціальній сфері. В популістські заяви влади про те, що на цій території буде створено невідомо  з яких коштів нацпарк, ніхто давно не вірить, адже, ще за «царювання» Ющенка обіцялось перетворити на заповідники всі мисливські резиденції  Президента по цілій Україні. І що?

 

А здавалося б , згідно з соціальною справедливістю, тепер культурно полювати там повинні були б мати змогу саме незаможні мисливці. Ну, потішилися б хлопці кілька сезонів, доки б тамтешні браконьєри не зрівняли чисельність дичини з середньою по Україні. Так хоч би якась користь була б ловецькій громаді і було б потім що згадати. Але для цього треба кардинально змінити наше ловецьке законодавство, яке, власне кажучи, й писалося під купку можновладців і не може вважатися за прийнятну норму в сучасній цивілізованій Європі.

 

 

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com