Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Рибалка на фідер вчора, а завтра?
( 1 Vote )
Написав Administrator Переглядів - 2487   
П'ятниця, 27 березня 2015 13:38

ФідерСонце тільки-но почало сходити над горизонтом, а фідерна снасть вже була встановлена і налаштована біля кромки води на березі річки. Вода немов діамант заіскрилася під першими променями сонця, відбиваючи у своїй чистій воді багряний схід. Піщаний берег річки ще випромінював слабке тепло що не встигло розчинитися за час короткої червневої ночі. Вся увага тепер на чутливу снасть. Настало звичайне рибальське хвилювання в очікуванні бажаного клювання.


Кінчик вудилища ледь затремтів, за ним пішла різка потяжка у відповідь впевнене підсікання і ось на іншому кінці жилки відчувається активний опір. Обурена тим, що трапилося риба люто чинить опір але, ледь з'явившись з води і ковтнувши просоченого ранковою прохолодою повітря, вона, змирившись, безпорадно скользать по поверхні річки.


Та це, звичайно ж, лящ! Пара хвилин боротьби і злегка виблискуючи бронзою риба впевнено заведена в заздалегідь підготовлений підсак. Знову набиваємо годівницю підгодовуванням, склад якої під грифом «таємно», на гачок насаджуємо бутерброд з мотиля і опариша. Залишається закинути снасть. Визначаємо орієнтир, вносимо поправку на вітер і течію. Кидок і шнур легко сходить зі шпулі, створюючи ледь чутний шелест.


Ось він момент, пригальмовуємо жилку, і годівниця разом з насадкою точно опускаються в намічене і підгодоване місце. Чекаємо, коли оснастка досягне дна, підмотуємо котушку щоб, прибрати слабину. Кінчик вудилища злегка зігнувся, жилка випросталась і натягнулась. Залишається чекати. Існує думка, що немає нічого гіршого чим, чекати і наздоганяти. На риболовлі дане твердження не є догмою, момент очікування так само, як клювання і саме виважування риби теж хвилюючий.


А сонце тим часом зійшло над річкою, показавши весь свій величезний, вогненний диск. Озирнувшись навколо, помічаю: пластикові пакети і пляшки, якісь банки, залишки вогнища, в очеретах викинута ще весняним розливом кинута браконьєрська сітка. Ось поруч пропливає величезна пляма, дуже красива за формою, відливає усіма барвами веселки, але за змістом, а запах ....

 

Здавалось би, що сьогодні кожен другий любить відпочивати в умовах природи, і кожен другий говорить про екологію. Кількість магазинів, що пропонують товари для відпочинку зашкалює, а різноманіття пропозицій вражає, самих лише палаток можна нарухувати тисячі, наприклад - http://idu-v-pohod.ru/shop/kupi-palatku/travel. То що ж заставляє людину лишати після себе таке, що роками не підійти до того місця де вона "відпочивала" ?..

 

Людина скорила природу. Не подумавши або не знаючи про те, що і вона сама частина цієї природи.   Шкода, але тільки останнім часом рибалка все частіше закінчується лише хвилюючим очікуванням.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com