Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Встановлено нові обмеження для мисливців
( 2 Votes )
Написав rada.gov.ua Переглядів - 4201   
П'ятниця, 10 квітня 2015 09:31

Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони тваринного світу"

 

Закон, зокрема, запроваджує в травні-червні в місцях масового розмноження та вирощування потомства тваринами органами самоврядування оголошення «сезонів тиші», посилену охорону середовищ існування тварин в об'єктах природно-заповідного фонду, заборону використання для добичі тварин електрогон, петель, самоловів, самострілів.

 

Встановлюється також, що у період масового розмноження диких тварин, з 1 квітня до 15 червня, забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах).


Реклама, а також будь-яка інша діяльність з рекламування чи розповсюдження заборонених знарядь добування (збирання) об'єктів тваринного або рослинного світу – тягне за собою накладення штрафу на громадян від тридцяти до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб рекламодавця та/або розповсюджувача реклами – від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

rada.gov.ua

 Коментарі  

 
#2 юні ловці 20.04.2015 17:12
Правильно затвердили респек
 
 
#1 ari 13.04.2015 07:35
досить слушні доповнення. на території відтворювальних ділянок термін спокою можна продовжити до середини липня (до Петра Павла) із обмеженням доступу населення (грибників, пікніків) до таких місць, бо познаходять косулят і оленят і тягнуть до дому, кажуть загубилося.
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com