Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Порошенко хоче роззброїти мисливців!?
( 4 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 4916   
Вівторок, 21 квітня 2015 12:43

Мисливська зброя03.04.2015 р. Президент України Петро Порошенко вніс на розгляд Верховної Ради проект  «Закону про правовий режим воєнного стану» №2541, а 9.04.215 р. депутати слухняно прийняли його за основу.

 

Цим законом передбачається вилучити у громадян вогнепальну зброю та боєприпаси, холодну зброю, а ще й заборонити торгівлю ними. (Стаття 8. Пункти 13,15.)

 

Таким чином на втіху  браконьєрському кодлу культурне  ловецтво в нашій державі  припинить своє існування, а добровольчі формування територіальної оборони позбудуться своєї основи, що значно полегшить життя ворожим диверсантам та місцевим кримінальним елементам.

 

Куди подінуть мільйони конфіскованих у мисливців фузей можна лише здогадуватися…

 

А ще, заборона  офіційної торгівлі зброєю та боєприпасами неабияк сприятиме нелегальній торгівлі ніде незареєстрованих стволів.

 Коментарі  

 
#7 юні ловці 14.05.2015 13:38
Добре що вони отямись.
 
 
#6 Пустельник 25.04.2015 09:07
Один зі співавторів проекту Закону України "Про цивільну зброю і боєприпаси" народний депутат Андрій Левус повідомив, що Комітет Нацбезпеки підтримав поправку до Законопроекту "Про правовий режим воєнного стану", яка прибирає з проекту норму щодо вилучення в громадян особистої зброї під час воєнного стану.

"Вилучати у громадян зброю під час війни - абсурд. Вчора Комітет нацбезпеки підтримав мою поправку до законопроекту Про правовий режим воєнного стану, яка прибирає з проекту норму щодо вилучення в громадян особистої зброї.

Приватна мисливська зброя не дала росіянам захопити Харків, Одесу, з неї розпочався "Айдар" та ДУК. І взагалі, вільні люди вільної країни повинні мати зброю. Озброєні громадяни це ефективна гарантія незалежності, народовладдя та справедливості." - прокоментував рішення комітету Андрій Левус.(zbroya.info/.../...)
 
 
#5 Рома2323 24.04.2015 19:17
правильно!
 
 
#4 ari 23.04.2015 06:02
не роздувайте тему, і не витягуйте слова, вирази чи фрази із контексту закону. перечитайте весь закон, обдумайте, а тоді робіть висновки. паніка іспричинення до громадських обурень грає на руку ворогам. коли буде введено військовий стан нам мабуть буде не до полювання.
 
 
#3 Бекас 22.04.2015 11:22
Я думаю що треба організовуватис ь по соц мережах і їхати в Київ і бастувати.
 
 
#2 riaborschiv 22.04.2015 07:06
Українці, пора підніматись на визвольну боротьбу нашого народу проти олігархічного жидівського ІГА, ці сволоти вже другий рік знищують нашу державність, свободу, та національну єдність, пора зкидати цю брехливу -бандитську владу, вони мають чітку домовленість із їхніми москальськими побратимами. Хватить нам терпіти та вестись на їхні підступні закидушки, По всі Україні пора оголосити завгальновизвол ьну війну від від внутрішнього зрадника Порошенка-Яценюка та зовнішнього загарбника москаля.
 
 
#1 юні ловці 21.04.2015 19:51
це дуже погано адже тоді зникне полювання,почне ться незаконе полювання,що не посприяє природі.Я вважаю що замість ухвалити цей закон краще б подумали про те як країні вийти з кризи.
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com