Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
На Дніпропетровщині браконьєрів ловитимуть за допомогою безпілотників і вручатимуть їм повістки!?
( 1 Vote )
Написав Ольга Гречишкіна Переглядів - 4059   
Вівторок, 28 квітня 2015 19:35

Браконьєрів ловитимуть беспілотникиДо патрулювання водойм Дніпропетровщини планується залучити бійців полку «Дніпро-1». А для виявлення браконьєрів - використовують безпілотники. Про це повідомляє Ігор Аленін, президент громадської організації «Рибальський клуб« Колір ». За його словами, вже є домовленість з командиром полку Юрієм Березою. Громадські діячі разом з військовослужбовцями провели «розвідку» на іхтіологічних заказниках на предмет подальшого патрулювання водойм регіону, де нині йде нерест риби.

 

Необхідність посилення загону рибінспекторів військовослужбовці пояснюють зростанням браконьєрства на водосховищах та річках області. І це притому, що з 1 квітня, у зв'язку з нерестом, оголошено заборону на вилов риби. За словами Олександра Жука, начальника управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибогосподарства, з 1 квітня склали 80 протоколів і порушили 12 кримінальних справ за фактами незаконного вилову риби. Однак це тільки вершина айсберга, яка дає лише приблизне уявлення про масштаби діяльності браконьєрів, яких не зупиняє навіть нерест риби. Ну а громадськіГромадскість у своїй боротьбі з браконьєрством готова йти на радикальні заходи. Наприклад, домовитися з військкоматами, щоб спіймані на місці злочину порушники закону призовного віку були мобілізовані в армію і сумлінною службою спокутували свою провину перед Вітчизною.

Ольга Гречишкіна, zorya.org.ua

 Коментарі  

 
#1 ОлегП 29.04.2015 14:08
Цікаве рішення! Могли б і у нас досвід перейняти, а то браки обнагліли повністю, серед білого дня в межах міста з сітками ходять...
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com