Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Фотоконкурс “Цілком природно: місця для природного відпочинку”
( 4 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 4458   
Четвер, 14 травня 2015 09:58

Фотоконкур

 

500 гривень за фото з риболовлі!


Друзі, ми знаємо, що поки діє заборона на риболовлю, Ви не витрачаєте час даремно, а готуєтеся до відкриття літнього сезону, і, напевно, оновлюєте свій рибальський арсенал. Є ідея, як зробити це з меншими затратами!

 

Отже, згадайте ті радісні, прекрасні відчуття, які охоплюють нас кожного разу при виході на рибалку. Ще в дорозі, тільки-тільки виїжджаючи за межі міста, ми вже насолоджуємося свободою і легкістю оточуючого нас світу. Ну, а коли міська суєта залишається зовсім далеко позаду, ми з захопленням помічаємо наскільки красива і неповторна первозданна природа. СТОП! Знято! :-) Впевнені, Ви не раз фіксували красу української природи на фотокамеру (професійну, "мильницю" або мобільного телефону). Пора шукати й ділиться фото!


ТМ "Тетерів" проводить конкурс "Цілком природно: місця для природного відпочинку" на краще фото з місцями для відпочинку на природі в Україні. Беріть участь, щоб виграти 500 гривень за фото (розігруються кожні 2 тижні).


Більше про конкурс тут.


І пам'ятайте, що в першу чергу оцінюється мальовничість місця на фото, а вже потім – фотомайстерність автора. Заробити кількасот гривень може кожен, чим більше фото - тим більше шансів виграти призові гроші які можна сміло потратити на снасті.


Давайте збирати кращі місця для відпочинку на природі в Україні разом!


Удачі!

 

-----

В поисках рыбацкого или охотничьего счастья рыбаки и охотники много путешествуют, по этому им будет полезно узнать о сервисе бронирования номеров в отелях nochi.com. C их помощью очень просто найти место проживания или ночевки даже в таких городах как Киев, Минск или Екатеринбург http://nochi.com/hotel/guru-ekaterinburg-309371. Большое преимущество сервиса в том что работает он во многих странах.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com