Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Заварне тісто для ловлі плотви, карася, коропа
( 1 Vote )
Написав Валерій СВИРИДЕНКО Переглядів - 4305   
Понеділок, 15 червня 2015 11:29

zavarne tisto dlya lovli plotvyХарчується плотва круглий рік - як рослинною, так і тваринною їжею. І широка, пластична пристосованість плотви до кормової бази - одна з відмінних її рис. Рибалці потрібно тільки «підібрати ключик» - розгадати гастрономічні пристрасті місцевої плотви. Успіх у такому випадку йому гарантований. Найбільш ходові наживки і насадки при ловлі плотви мало відрізняються від загальноприйнятих.


Навесні це гнойовий хробак, мотиль і опариш, а лише потім тісто і зерна злакових. Влітку упор робиться на зелень (шовковник), тісто і злаки, і лише потім слідують черв'як, опариш і мотиль. Восени і взимку плотва віддає перевагу мотилеві, опаришу, хробаку, а далі розташовуються рослинні насадки. Запропоноване меню для плотви - досить умовне, і воно може кардинально змінитися від її забаганки, виходячи з відомої лише самій плотві причини. Тому - чим більший запас насадок і наживок становить риболовне меню, тим вище шанси риболова спокусити плотву на впевнені клювання.

 

З найкращого боку зарекомендувала себе насадка «заварне тісто», яку я з успіхом застосовую років вісім: вона відмінно працює при ловлі не тільки плотви, але й карася, коропа та інших коропових риб. До речі, якщо у водоймі де Ви збираєтесь ловити на цю насадку є трофейні екземпляри риби то важливо придбати відповідне карпове вудилище. Ідея приготування такого тіста запозичена мною в дружини. Саме так вона готує тісто для вареників - ці вареники дуже ніжні і буквально тануть у роті. А все тому, що мука замішується не звичайній воді, а на тій, що щойно скипіла! Для приготування насадки «заварне тісто» береться 3 столових ложки борошна, додаються чайна ложка попередньо очищеного і перемеленого насіння соняшнику і плиточка солоного пісочного печива.


Все ретельно перемішується і заливається 3 столовими ложками щойно скипівшої джерельної води, в яку ще до кипіння треба додати дрібку або сушеної, або свіжої зелені нитчастих водоростей (шовковника). Тісто ретельно вимішується, після чого воно готове до вживання. Водорості я заготовлюю під час осінньої спінінгової риболовлі, коли зелень часто чіпляється за джиг-головки і гачки блешень, доставляючи мені, як і іншим риболовам, деякі незручності і вимушуючи постійно очищати свої приманки. Ось я і сумістив неприємне з корисним. Знімаючи водорості з гачків приманок, я ці водорості не викидаю, а складаю в кульок, а вже вдома сушу - і висушеними кладу в скляні банки. Двох-трьох спінінгових рибалок цілком достатньо, щоб зробити піврічний запас. Добавляючи цю сушену травичку в прикормки і насадки, ви з часом переконайтеся в її чудодійній ефективності.

Валерій СВИРИДЕНКО

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com