Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Рибальська благодать
( 2 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 4006   
Середа, 17 червня 2015 16:05

Рибальська благодатьДля закінченого рибалки відкриття ловецького сезону – подія не менш довгоочікувана, аніж початок полювання для мисливця. Воно й направду, як же ж добре зібратися зі старими друзяками на урочисте закидання вудки на улюбленому озері та ще й відсвяткувати зустріч змаганнями.

 

 

Незважаючи на всі негаразди воєнного лихоліття, саме таку традицію все ж продовжує підтримувати Львівське обласне товариство рибалок та мисливців «Лісівник», яке 13 червня запросило усіх бажаючих приєднатися до першості з любительського рибальства на мальовничому лісовому озері села Поляна Миколаївського району.

 

Участь у дійстві взяли більше тридцяти команд з усіх куточків Львівщини, як від районних осередків «Лісівника», так і з інших організацій. Заїзд почався ще в суботу разом з цілими родинами і до готовності колективної юшки бажаючі мали змогу потренуватися у вправності володіння снастями й наловити «живого срібла»для спільного казана. До пізнього вечора під запашну страву затягнулися рибальські байки про отакенну упійману рибину та спогади про неймовірні пригоди минулих сезонів.

 

 

У неділю, з першими променями сонця близько сотні учасників змагань, серед яких цього разу виявилось й чимало жінок, розпочали демонстрацію своєї майстерності. Що й не кажіть, а є в цьому спорті елемент загадковості, адже перехитрити розумну рибу дано не всякому.  Клював переважно карп, а от ставкову форель, яка нещодавно з’явилась тут завдяки старанням голови місцевого осередку  товариства Василя Петринця, звісно ж, одразу відпускали і в залік не зараховували.

Рибальська Благодать

 

Кілька годин змагань промайнули, як одна хвилина, і настало прискіпливе зважування трофеїв та нагородження переможців.

Рибальська Благодать

Цього разу члени товариства «Лісівник» поступились першістю гостям з команди Львівської залізниці «Локомотив-2». А от в особистому заліку перемогли представники Рава-Руського "Лісівника". Серед дорослих перше місце посів Ярослав Мончук, а серед дітей - Олександр Дяченко.

Рибальська Благодать

Рибальська Благодать

 

«Потяг людей до риболовлі не вщухає, не дивлячись ні на що, бо ж варто побачити живі хвилі та кола від риби, яка піднімається на поверхню, і ми звільняємось від усього накопиченого негативу, а залишається лише ловецьке братство та рибальська благодать», - поділився враженнями від змагань голова обласної організації «Лісівник» Василь Олійник.

Пустельник

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com