Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Олігархів-псевдомисливців прикопають?
( 1 Vote )
Написав Пустельник Переглядів - 3596   
Вівторок, 07 липня 2015 20:09

Гопнику-«президенту» України Віктору Януковичу повідомили про підозру в захопленні мисливських угідь «Сухолуччя». Про це, мабуть, з відчуттям до кінця виконаного обов'язку, повідомляє  Генпрокуратура.


Цьому виродку відтепер ще й офіційно інкримінують підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.5 ст. 191 КК України «за фактом незаконного заволодіння державним майном в особливо великих розмірах з використанням службового становища». А саме – ділянки лісового фонду Дніпровсько-Тетерівського лісомисливського господарства на території Сухолуцької сільради Вишгородського району, що належить державі.


Зазначається, що злочини за цією статтею також інкримінують низці чиновників. «Управління спеціальних розслідувань Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України склало повідомлення про підозру колишньому президенту України Віктору Януковичу, голові Київської обласної держадміністрації Вірі Ульянченко, директору Дніпровсько-Тетервского державного лісомисливського господарства Гордійчуку, помічнику прем'єр-міністра України (2007 рік) Коломойцю, директору ТОВ «Дім лісника» Юрію Булаву, директору ТОВ «КиївУніверсалСервіс» Гулику і громадянину Файніцькому», – сказано в повідомленні ГПУ.


Це все, звичайно, добре, але мисливську громаду України цікавить, те коли вже почнуть саджати місцевих князьків-псевдомисливців, які загарбали більшість найліпших угідь громадських товариств мисливців в інших регіонах? (Особливо це стосується Львівської області.) Така бездіяльність ГПУ пояснюється тим, що ці товстосуми й тепер при владі! Судячи з настроїв серед широких кіл ловецької громадськості, не виключено, що ще трохи і там почнуть тишком-нишком прикопувати під ялинами єгерів-прихвостнів олігархів та іншу їхню запопадливо-холуйську челядь, а при нагоді й самих скоробагатьків. Не дай Бог, звичайно, але все  до того йде.

 

Пустельник

-----

Мисливці, рибалки, туристи, екстримали займаються своїм хобі за ради емоцій. Є відмінний спосіб запам'ятати свої пригоди якнайдовше - http://sjcam-ukraine.com/. До того ж, тільки так Ви зможете  поділитись своїми пригодами з іншими, а як же приємно їх переглядати трохи згодом...

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com