Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Відкриття полювання – завжди радість!
( 4 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 5042   
Вівторок, 14 липня 2015 14:11

Полювання на пернатуПРО ПОЛЮВАННЯ НА ПЕРНАТУ ДИЧИНУ В 2015р. НА ЛЬВІВЩИНІ

 

Попри всі негаразди, які щедро підкидає нам сьогодення, свято відкриття полювання на пернату дичину з Божою поміччю таки відбудеться! А оскільки найближчим до редакції порталу «Ловецтво України» залишається офіс Львівської міської ради УТМР, то ж ми традиційно завітали туди дізнатися, що новенького у правилах цього сезону?


Згідно з наказом по товариству днями ловів залишаються субота та неділя. Почнемо 8 серпня з 18 години і продовжимо до 29 листопада.


Цього сезону не забули про необхідність заохочувати мисливців утримувати чотириногих помічників і тим самим підвищувати культуру ловецтва: для власників зареєстрованих собак, за окремими відстрілками, з 14 жовтня дозволено полювати ще й по середах. (Досить вже годувати підранками лисячу навалу!)


Благо літо цього року сприятливе і дичини виплодилося вдосталь. У качви, наприклад, вже перший виводок добре став на крило.


За день ловів до ягдташа можна підвісити 2 гуски, 3 качки, 5 лисок, 2 норці великих та по 10 голубів і куликів. Це вже як кому пощастить. Ну, а лягашатники зможуть насолодитися картинною стойкою свого собаки по перепілці і вполювати з ним 10 птахів за вихід.


Набір документів на право полювання залишається той самий. Цього року членські внески разом з трудоучастю, з об'єктивних причин оцінено в 350 грн., сезонну відстрілку на пернатих – теж 350 , разову – 75.


В наказі по товариству особливо наголошено на посиленні заходів безпеки на ловах. Йдеться про обов'язкові інструктажі та відповідні відмітки в контрольних картках обліку добутої дичини.


Нагадується й про необхідність ретельного підрахунку й занесення до карток даних про відстріляну дичину.


Заборона бахкати стосується, як завжди, об'єктів природно-заповідного фонду, відтворюючих ділянок та відстаней ближче 200 метрів від населених пунктів та окремих будівель, де можливе перебування людей.


Території угідь Львівської міської ради УТМР практично не змінилися і становлять 36 тис. га.Ні пуху, ні пера всім прихильникам Діани!

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com