Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Полювати до 100 літ!
( 3 Votes )
Написав Ігор ОГОРОДНИК Переглядів - 3437   
Четвер, 06 серпня 2015 20:31

vulyk myslyvcyaКому, як не літнім мисливцям знайоме, що з кожним сезоном рушниця усе важче тягне додолу, а ноги геть чисто убиті вже за кілька годин борсання в очереті чи на ріллі. А що вже й казати про відчуття на ранок після дня активного полювання?Розмінявши шостий десяток теж перейнявся цією проблемою, але вішати рушницю на килим не збираюся. Будучи пасічником, спочатку відшуковував стимулювання резервів свого організму в збільшенні споживання продуктів бджільництва з початком мисливського сезону. Ефект звичайно ж є, але завжди хочеться більшого. То ж вирішив вдатися ще й до спання з бджолами саме в ніч перед виходом на лови.


Про лікувально-оздоровчий ефект цього дійства багато вже відомо, і використавши цей досвід, нещодавно побудував й собі з підручних матеріалів «спальню» спільну з вісьмома бджолородинами. (Див. фото.) Дах зроблено у вигляді піраміди, бо ж відомо, що ця форма має дуже сприятливу енергетику.

Вулик мисливця

 

Вулик мисливця

 

Вулик мисливця

У боковинах ліжка, для ліпшого надходження животворного повітря з вулика, зроблено невеличкі загратовані отвори.


Тепер вже можу поділитися своїми відчуттями від такого спання.


Користуюся цим будиночком переважно в літньо-осінній період, до настання значного похолодання. Лягти перед полюванням стараюся засвітло, адже не молодому організму треба більше часу для набуття сил. Лежати треба тихо, не балакати по мобілці, не грюкати і не стукати, і без парфумів та одеколонів, бо все це лютить бджіл.


Всім мисливцям відоме хвилювання перед ловами, в пам'яті спливають спогади про минулі лови, будуються плани на наступний день. Ну, і звичайно ж, трохи турбує тривога: а як то воно завтра буде? Думки рояться в голові і часто довго не дають заснути. Мисливець перевертається з боку на бік, а сон все ж не йде. І рахування слоників теж не допомагає.


У «бджолиній спальні» всі ці хвилювання якось швиденько минають і монотонний тихенький гул заколисує, а всяка дурня в голову вже не лізе! Для молодого мисливця це теж актуальне!


Нічні жахіття тут не насняться і ефект після такої ночівлі відчуваєш потім протягом усіх ловів. М'язи ніг та спини майже не болять, судоми зникли і ходити практично можна увесь світлий день. Руки впевнено тримають рушницю і координація рухів значно ліпша. Це пояснюється тим, що лежачи на стельових дощечках вуликів, тіло людини поступово розслабляється від лагідного тепла бджолородини, особливо м'язи спини, розслаблються спазмовані ланки хребта і поліпшується кровообіг. Цьому неабияк сприяють мікровібрації, що передаються бджолами до стельових дошок. Цей «масаж» фізично майже не відчуваєш, але він все ж дивовижно діє !


Звісно, ми не відкриємо Америки, коли скажемо, що пануючі в «бджолиній спальні» запахи діють і як снодійне (що звалить, мабуть, і коня), і як набір цілющих речовин, що з повітрям вливаються в організм людини. Йдеться про прополіс, нектар, трави, мед та інше. Все це сприяє глибокому та спокійному диханню. Про цілющий вплив бджолиного біополя теж відомо давно. Говорячи словами науковців, сон з бджолами сприяє ще й реполяризації клітин тіла людини. Повітря вулика насичене негативними іонами, тож в організмі людини підвищується поглинання кисню і покращується склад крові, нормалізується її тиск. Куди діваються після цього наслідки стресу, грип та інша напасть?


Ну, і головне, під час ночівлі з бджолами набуваєш відчуття гармонії з диким світом, відбувається ще якийсь дивний настрой на удачу. Прокидаєшся з відчуттям впевненості в собі ( рука не здригнеться у потрібну мить і промахів буде менше). На ловах думки ясні та швидкі, і вже не сіпаєшся, коли бачиш дичину на відстані пострілу.


Яскравий ефект від спання в бджолиному будиночку тримається ще якийсь час й після ловів. До-речі, якщо немає можливості спати усю ніч, комусь може вистачити й двох годин, особливо на світанку.


Побудувати такий собі «центр релаксації» не складно будь-якому мисливцю, можна й на дачі. Або ж коли-ніколи напроситися перед ловами до знайомого пасічника.


Маю надію, що ще комусь з колег мисливців нагадування про апітерапію дасть друге дихання на ловах. І полюватимемо ми – до 100 літ!


Ігор ОГОРОДНИК
Фото автора

-----

Катание на велосипеде - хороший способ провести время, к тому же это полезно и весело. Если нет своего велосипеда , или попросту негде его держать, всегда можна воспользоваться услугами сервиса - Киев прокат велосипедов. Такой прокат также очень полезен для знакомства с городом.

 

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com