Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
До кінця 2015-го року в Україні запрацює нова рибоохорона
( 2 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 4343   
Четвер, 13 серпня 2015 14:41

До кінця 2015-го року в Україні запрацює нова рибоохоронаНова рибоохорона буде організована за принципами нової патрульної служби.

 

Вірю, що до кінця року в Україні запрацює нова рибоохорона, яка працюватиме за новими стандартами. Уже провели переговори з міжнародними донорами, які готові надати фінансування для закупівлі нової техніки. Про це заявив Голова Державного агентства рибного господарства України Ярема Кузнєцов у програмі "Ранок по-київськи" на ТРК "Київ", повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

 

"Нову рибоохорону ми організуємо за принципами нової патрульної служби. Найближчим часом очікуємо відповідну постанову КМУ. Відразу після цього ми починаємо активну роботу і за 3, 4 місяці запустимо нову рибоохорону. Залучимо до 1000 чоловік по всій Україні", - повідомив голова відомства. Ярема Кузнєцов запросив молодих людей, які готові впроваджувати в системі Держрибагенства нові принципи.

 

"Плануємо ліквідувати стару рибінспекцію і створити нову рибоохорону. Провести відкритий конкурс і навчання людей. Ми очікуємо чесних, не корумпованих людей, які готові вчитися. Нам підходять навіть ті, хто не має досвіду. Головне - бажання змінювати Україну реальними справами", - підкреслив керівник рібагенства.

 

"Для того, щоб рибоохорона почала працювати необхідно її повністю перезавантажити. Зараз вона не виконує належних функцій. Причини - малі заробітні плати, катастрофічно не вистачає матеріально-технічного забезпечення для боротьби з браконьєрами", - зазначив Ярема Кузнєцов.

 

-----

Хорошие условия для отдыха в Украине есть в курортном городе Трускавец. Так, санаторий Южный в Трускавце, что в самом центре города возле большого живописного парка, предлагет разные виды номеров за вплоне доступные деньги. К Вашим услугам отличное обслуживание и все что нужно для отдыха или лечения. 

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com