Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
На Львівщині призупинили полювання через високу пожежну небезпеку
( 0 Votes )
Написав loda.gov.ua Переглядів - 28876   
Субота, 15 серпня 2015 08:12

На Львівщині призипунили полюванняВідповідне розпорядження підписав у п'ятницю, 14 серпня, перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський за результатами засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулась сьогодні під головуванням Прем'єр-міністра України.Зокрема, документ припиняє полювання на території Львівської області на період високої і надзвичайно високої пожежної небезпеки. Також здійснюватимуться рейдові патрулювання з виявлення та притягнення до відповідальності порушників правил полювання та правил пожежної безпеки.У спекотний період Львівська ОДА також закликає громадян обмежити відвідування лісових масивів та в'їзд транспортних засобів.

loda.gov.ua

 Коментарі  

 
#4 ОлегП 22.08.2015 16:41
"А лисики взяли спички
к морю синему пошли
море синее зажгли.."
 
 
#3 Пустельник 17.08.2015 20:56
До речі, в Африці, де клімат набагато спекотніший, нікому й на думку не спадає забороняти лови, адже полювання та пожежі ніяк не взаємопов"язані!!!
 
 
#2 Aleksis 17.08.2015 19:51
В п'ятницю підписав,а суботу неділю ловчі від полювали , що багато згоріло? :lol: Хто буде повертати гроші за відстрілочні картки , невже вони зі своєї кишені нам компенсують? 8)
 
 
#1 Пустельник 17.08.2015 19:18
Ці ідіоти ніяк не доганяють, що полювання водно-болотної пернатої дичини здійснюється на водоймах, а вода в принципі горіти не може!!!
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com