Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Ловля щуки в кінці літа
( 0 Votes )
Написав Амурський Антон Переглядів - 3313   
Неділя, 16 серпня 2015 12:18
Ловля щуки в кінці літаСередина серпня - це пора, коли вже відчувається наближення осені. Температура повітря падає, сонце зазвичай світить не так яскраво, а вода у водоймах охолоджується ще й рахунок довших ночей. І саме в цей час після літньої спеки прокидається щука. А значить, пора вирушати ловити цю хижачку!
 
 
Де шукати щуку в кінці літа?
 
Наприкінці літа хижачку варто шукати в спокійних тихих заводях, в цей час вона може бути також поблизу вирів та затонів, а якщо ловити щуку в озері, то краще буде обловлювати закоряжені ями, або ловити уздовж смуги водної рослинності. Найкраще ловити щуку внизу течії річки, або в невеликих заростях, які приховані від сонячних променів - там вода більш прохолодна. На чистій воді, якщо видних ананомалій та рослинності не спостерігається, велику щуку слід шукати ближче до дна, в цей час, вона може триматися і на глибині більше 4 метрів. Невелика ж щука, зазвичай намагається триматися на мілинах.
 
 
Коли ловити щуку?
 
Варто відзначити, що в серпні успішна ловля щуки залежить від погоди і температури води. Якщо вода занадто тепла, то риба піде ближче до дна і відмовиться від їжі. При невеликому похолоданні хижачка стає вже більш активною і ловиться набагато охочіше. А найоптимальнішим варіантом для виїзду на риболовлю стануть похмурі прохолодні дні з невеликим вітерцем і брижами на воді.
 
 
Також варто пам'ятати, що вранці і ввечері шанси піймати щуку набагато більші. Саме в цей час доби хижачка найбільш активна.
 
 
На що ловити?
 
Як відзначають багато рибалок, в серпні ловля щуки непередбачувана, важко вгадати, на що вона буде краще реагувати. В один день вона може чудово брати живця, а в інший з жадібністю кидатися на будь-які штучні приманки. Спробуємо розібратися в декількох способах ловлі.
 
 
Ловля щуки на живця
 
Багато рибалок в серпні віддають перевагу саме цьому виду ловлі. В якості приманки зазвичай використовують плотву, але можна ловити і на інших малюків. Деякі рибалки рекомендують в якості живця використовувати карасика або пічкура - вони більш живучі і активно заманюють хижачку. З снасті при цьому можна використовувати кружки або міцне поплавкове вудилище, обладнане відповідним чином. Жилка повинна бути не менше 0,3 мм з довгим міцним повідцем.
 
 
Ловля на штучні приманки
 
З середини серпня щуку можна ловити на штучні приманки - воблери, блешні або джиг. У цей час підводна рослинність починає осідати на дно і тим самим дає здійснювати різноманітні проводки, а щука починає на них активно відгукуватись. Багато рибалок радять використовувати в цей період поверхневі воблери і поппери. З їх допомогою можна виманити щуку з заростей, та навіть підніти її з дна. Якщо ж Ви полюбляєте ловлю на блешні, то варто пам'ятати, що при похмурій погоді краще скористатися світлими блешнями, а в сонячну погоду більше підійдуть жовті. Форма ж особливого значення не має.
 
Амурський Антон
 
 
-----
Якою б не була хороша машина так чи інакше знати де взяти до неї запчастини необхідно. Навіть такий автомобіль як Skoda Octavia Tour потребує догляду, технічного обслуговування і періодичної заміни зношених деталей. Запчастини, та все що потрібно для Skoda Octavia Tour Ви можете знайти по посиланню rb-auto.com.ua/skoda/octavia-tour. Тут же знайдете необхідне і для інших машин та отримаєте кваліфіковану консультацію.
 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com