Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Мисливська магія: жінки, ох ці жінки!
( 5 Votes )
Написав Dorota Durbas-Nowak Переглядів - 6320   
Понеділок, 24 серпня 2015 18:03

Мисливець перед полюваннямСередньо статичний мисливець це чоловік середніх років, як правило, з достатнім для свого хобі доходом, який сповідує традиційні цінності, і, отже, перебуває у шлюбі. Ловецтво з давніх давен було привілегією чоловіків, а з приводу впливу жінок на успіх полювання протягом століть виникло багато забобон. Деякі з них публікувалися раніше, але я повторю, щоб краще засвоїти!

 

Збираючись на полювання, ми повинні підготуватися до нього заздалегідь, ще у попередній день. Це не просто спакувати речі, щоб нічого не забути, але ... обов'язково утриматися від плотських утіх з дружиною в ніч перед великим полюванням. В іншому випадку - з трофеєм можна попрощатись!

 

Цей забобон так само старий, як людство – походить він з прадавніх часів, коли першому мисливцю для того щоб вполювати великого звіра потрібні були максимальна сконцетрованість, вправність і сила. Полювання не було розвагою, а боротьбою людських сил  зі звіром, і боротьба та була до смерті. Від того як пройшла ніч, іноді залежало не тільки харчування одноплемінників, але і життя мисливців: нічні “пустощі” з жінкою значно впливають на рівень тестостерону і, отже, волю до боротьби, силу і рішучість мисливця. Таким чином, вважалося, що час, проведений перед великим полюванням мав бути “утримуванням”, а чоловічі гормони досягали свого піку.

 

Те ж саме походження має улюблений нашими мисливцями звичай "колінко", тобто звичку обіймати коліно жінки перед полюванням. Наші прабатьки не ночували перед полюванням з нашими праматерями, але, перш ніж відправитися на полювання ретельно оглядали їх “принади”, щоб збурити в собі кров і готовність до боротьби, а на увазі мати нагороду, що чекає по поверненню з успішного полювання.

 

Звичайно, тепер ми знаємо, що вигляд розніженого тіла жінки піднімав рівень тестостерону у чоловіків який був так необхідний на полюванні, що більше нагадувало справжній бій людини і звіра. З розвитком зброї загроза для життя і здоров'я мисливця зменшувалась, правила стриманості і стимулювання чоловічого начала втрачають логічне значення. Але повторювані протягом століть вони глибоко закарбувалися в традиції полювання.

 

Дами з часом “поскромнішали” (можливо, це лише кокетство?). І з часом вони прийняли правило, що, коли мисливець Збирається на полювання, то в залежності від величини (важливості) звіра обіймає жінку за відповідну частину «ніжки». При полюванні на перепела досить мізинця, на зайця - має цілу стопу. Якщо збирались на хижака, дозволялось потриматись за коліно, і дотримуючись принципу “чим більша тварина, тим вище можна потриматись", при ловах на оленя, лося, зубра або навіть тура, хваталося все вище і вище коліна.

 

Ортодоксальні колеги мисливці повторюють як мантру, що “тримати за коліно” слід жінку "чужу", тому що "своя" не гарантує успіху. А ми, дорогі Пані? Можливо, ми також будемо йти в ногу з часом, і культивуватимемо традиції в яких виросли, придумаємо якийсь звичай подібний до "колінка", який будемо використовувати, щоб забезпечити успіх?

 

На жіночому колінці звичаї пов'язані безпосередньо з жінками не закінчуються. Раніше ми згадували, що нещастя  приносить зустріч старої жінки на шляху на полювання. Зовсім протилежний ефект має зустріч з молодою… Ба! Ще й на додаток з миловидною дівчиною! Пік мисливського щастя точно настане якщо ця ж дівчина нестиме повне відро, та й ще дозволить потриматись за коліно!

 

Не лише жінка має вплив на полювання - навіть її нижня білизна може  вирішити долю ловів. Достатньо кинути її на рушницю, щоб забрати її точність. Відвернути такі чари не легко... Але про це розповімо в нашій наступній публікації!

 

Продовження теми у статті: "Мисливська магія - Закляття на зброю"

 

Dorota Durbas-Nowak, переклад з dajrota.poluje.pl

 

Попередні частини:

 

 

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com