Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Найбільша армія у світі
( 6 Votes )
Написав www.ammoland.com Переглядів - 4142   
П'ятниця, 28 серпня 2015 14:25

Найбільша Армія у світі - це армія мисливців в СШАЗгідно з результатами дослідження американських експертів, найбільша армія у світі – це... армія мисливців в США.


В жодній країні світу немає такої кількості озброєних вогнепальною зброєю цивільних осіб, котрі постійно удосконалюють свої навички і здатні своїми силами захистити інтереси держави.


Дослідження має не точний характер, не враховує кількість зброї в армії США та інших державних правоохоронних органах і не є офіційною позицією американських урядових структур.


США готові виставити проти агресора майже тринадцять мільйонів мисливців, як кажуть автори доповіді. 12 700 000 чоловік в США тримають мисливську зброю вдома і регулярно користуються нею. Це майже у десять разів більше, ніж армія США (мільйон чотириста тисяч військових), у п'ять разів більше за армію Китаю (2 333 000 чоловік), і у два рази більше, ніж армії усіх розвинених країн разом.


Також у дослідженні зауважено, що в США за три місяці продається більше одиниць вогнепальної зброї, ніж знаходиться на озброєнні в арміях Китаю та Росії.

Найбільша Армія у світі

 

www.ammoland.com

 

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com