Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Європа закликає не використовувати свинець у виробництві риболовних товарів
( 2 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 2945   
Четвер, 03 вересня 2015 10:19

Європа бореться зі свинцемEFTTA, Європейська Рибальська Торгова Асоціація, звернулася до виробників з проханням припинити виробництво і реалізацію деяких видів свинцевих грузил.


Організація видала Положення про риболовні свинцеві грузила, яке стало продовженням минулорічної Угоди, в якій йшлося про випуск свинцевих грузил. В Угоді містився список рекомендованих заходів, щодо зменшення використання свинцю при виробництві товарів для риболовлі.


Виходячи з Положення, Асоціація не у всіх пунктах згодна з Угодою, і хоче донести свою позицію і до виробників товарів для рибальства, і до самих рибалок. EFTTA закликала звести до мінімуму використання свинцю, і звертатися до цього металу лише у разі відсутності альтернативи. Абсолютно всі грузила масою понад 0,06 грам організація пропонує виробляти з альтернативних матеріалів.


Відмовитися від свинцевих грузил EFTTA пропонує до 2020-го року. При цьому грузила вагою нижче 0,06 гр. будуть і надалі виготовлятися зі свинцю через відсутність альтернативи.

 

Свинець буде використовуватися для виготовлення наступних тягарців:

Split shot до № 8 (0.06g);

Stly до №11 (0.048g).

 

 

Угода була підписана генеральним директором EFTTA Жаном-Клодом Белем і підтримано безліччю організацій, серед яких Alleanza Pescatori Ricreativi (Італія), Danmarks Sportfiskerforbund (Данія), Федерація Спортивної риболовлі Естонії, Federazione Italiana Pesca Sportiva e Attività Subacquee (Італія), Федерація рекреаційної риболовлі Фінляндії, Федерація риболовного спорту Словенії, Sportfiskarna (Швеція), Sportvisserij Недерленд (Нідерланди), Міжнародна Конфедерація Спортивної Рибалки і багато інших.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com