Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Мисливська магія - Закляття на зброю
( 3 Votes )
Написав Dorota Durbas-Nowak Переглядів - 4990   
Понеділок, 28 вересня 2015 17:48

Мисливська рушницяЗброю, коня і дружину не позичають - так говорить старе мисливське прислів'я. Щодо зброї, то я не дуже вірю, бо запозичена старенька батькова рушниця вже не один раз доводила свою ефективність. А стріляючи з неї, я відчуваю, що ніби не я її, а вона направляє мене, і веде до цілі. Тим не менш, легковажне позичання зброї може закінчитися для її власника дуже погано, оскільки щоб накласти на зброю закляття потрібно не багато! Про чари які можуть вплинути на точність зброї і поговоримо, а також, розповімо як зняти такі закляття.

 

На початку повернемось до попередньої публікації про вплив жінок на полювання - пам'ятаєте, ми говорили, що якщо Ви слідуєте традиції торкатись жіночого колінка перед полюванням, то краще зброю тримати подалі? Це тому, що, коли вона торкнеться жіночого одягу, особливо нижньої білизни, то стовідсотково втратить свою точність! Аналогічно буде, якщо поставити рушницю в кутку кімнати, або по сусідству з мітлою. Найгірше заклинання на зброю - коли її переступить вагітна, в цьому випадку вже ніколи і нічого з неї не здобудете. Щоправда, зі зрозумілих причин, моя гвинтівка, весь час в контакті з жіночим одягом ), отож, я маю таку тонку підозру, що це не вина рушниці, але мрій на тему жіночої спідньої білизни стрільця ... )


Трапляються злостиві "колеги", які навмисно кидають заклинання на зброю інших. Методів багато - наприклад, шмату для чищення зброї залишити на ніч в покинутому дуплі в дереві, щоб потім, той хто її використає для очищення стволів, вичистив їх влучність. Інші кажуть, що потирання рушниці собачим послідом або волоссям мерця позбавляють її точності. Так само діє віск, і річ ще більш незвична - неприємний запах з рота після поїдання порченого сиру, якщо його дмухнути у стволи. Цікаво, наскільки ці закляття (можливо окрім воску) позбавляють точність рушниці, і, наскільки готовність нею користуватись взагалі!

 

Щоб зняти закляття, іноді доводиться дуже серйозно потрудитися. У нашому регіоні є два основні методи: згідно з першим, в ніч повного місяця потрібно піти на перехрестя доріг. Там викопати яму, в яку покласти рушницю, і читаючи молитву, засипати її щоб земля витягнула з неї чари. Інший метод, досить спірний (і для мене набагато складніший, ніж перший). Спосіб полягає в тому що потрібно помочитися через стволи зброї. Так, так, це саме те, що я написала! Він працює на всі можливі закляття, і, зрозуміло, чоловікам зробити це легше, ніж навіть звичайне чищення зброї. Чого тільки не зробиш для свого захоплення...

 

Є ще методи, наприклад, набивання рушниці падаллю і вистрілювання її, але сьогодні це зробити проблематично. Краще обкурити стволи димом з березових віток, робити це слід в першу неділю після молодика, або протерти спеціальною сумішшю сірчаної кислоти і гуми, коли сонце знаходиться в знаку Лева.


Але є й те, що ми можемо зробити, щоб отримати захист від усіх заклять і вроків – вирізати на прикладі три хрести, або ініціали І.Х. - Ісус Христос.

 

А які способи Ви знаєте?

 

Наступного разу постараюся розповісти про те, як зачарувати рушницю так, щоб завжди влучати в ціль, а також розповім про спеціальні, "смертельні" кулі. Слідкуйте за новими статтями, та приєднуйтесь до нас на форумі і у Фейсбуці, буде цікаво!

 

Dorota Durbas-Nowak, переклад з dajrota.poluje.pl 

-----

Охота будет гораздо результативней  если охотника трудно обнаружить. Помочь этому может специальный камуфляж, если такого нет то подойдет и армейский. Узнать об особенностях камуфляжа и другой амуниции можно на странице eurostyle.in.ua/cp52459-amunitsiya.html. Тут же, можно и купить или заказать то что Вам понравилось.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com