Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Любительська риболовля в Україні буде платною
( 2 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 3827   
Вівторок, 29 вересня 2015 18:57

Риболовля в Україні буде платноюДержавне агентство рибного господарства ініціює запровадження плати за любительський вилов риби. Про це в ефірі радіо "Вести" заявив голова агентства Ярема Ковалів, повідомляє прес-служба відомства.

 

"Для того, щоб в тому числі ловити любителю він повинен за це заплатити. Ці кошти мають направлятись виключно на зариблення водойм. Рибалка має це розуміти", – вважає він.

 

Ковалів заявив, що така практика діє у більшості країн Європи.

 

"Наразі Держрибагентство опрацьовує механізм сплати та вартість такої послуги. В будь-якому випадку ця вартість буде мінімальною і відповідатиме соціально-економічним можливостям громадян України, а механізм буде прозорим і зрозумілим суспільству", – сказано у повідомленні.

 

Також Ковалів заявив про намір зонувати водойми для розділення промислового і любительського вилову риби. За його словами, такий експеримент вже проводиться у Канівському водосховищі.

-----

Цікавлять меблі під замовлення? Компанія "Рута Дизайн" виготовляє меблі з екологічних матеріалів на будь-який смак і гаманець. Ознайомитись з пропозицією компанії можна на сайті http://ruta-mebel.com.ua. Переваг безліч - власне виробництво, екологічні матеріали, бездоганна репутація, висока якість, доступні ціни...

 Коментарі  

 
#3 Aleksis 01.10.2015 16:03
Поясніть за яку таку послугу потрібно платити? За рибу , яку ніколи не запускали у водоймища , за гори сміття ,за браконьєрів , яких ніхто не помічає. Природа сама зариблює , відновлює запаси , а бариги нічого не вкладаючи хочуть знову бабло косити. Таким діячам шлях Муму :lol:
 
 
#2 Пустельник 30.09.2015 18:19
А може ми почнемо платити ще й за носіння бороди, а потім ще й за дихання повітрям? Банду геть!!!
 
 
#1 ОлегП 29.09.2015 19:32
Вони хочуть остаточно поховати спортивне рибальство. Вона їм як кістка в горлі, заважає збирати мзду з браконєрів...
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com