Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Мисливці Польщі в ШОЦІ!
( 5 Votes )
Написав ostt Переглядів - 4824   
Вівторок, 06 жовтня 2015 18:03

Полювання заборонено Кінець полювання в польських лісах ?! Уже в січні. Цілком можливо, що вже у січні буде незаконно організовувати полювання в польських лісах. Все через суперечки в парламенті Польщі, які тривають уже протягом двох років.

 

 

Мисливці не змогли ужитися з політиками. За даними "Rzeczpospolita" в січні 2016 року, мисливці можуть втратити право на полювання в польських лісах. Вирок в цьому випадку дав Конституційний суд. Якщо нічого не зміниться він набуде чинності через 18 місяців після публікації, тобто 21 січня. Для того щоби цього не сталося, депутати повинні швидко змінити закон по мисливству. Швидше за все цього не вдасться до виборів.

 

Чому полювання може бути заборонено? Конституційний Суд вважає існуючий закон про полювання неконституційним. Перешкоджає законодавчо затверджений захист прав власності. Це тому, що власники землі не попереджалися і відповідно не давали згоди на полювання в своїх лісах. Зі скасуванням правил про поділ воєводств на мисливські угіддя , мисливці втратять можливість полювати. Робота над новим законом почалася у вересні 2014 року. В проектах передбачається участь землевласників у визначенні мисливських угідь. На такі зміни не погоджувався підкомітет, який займається законодавством про полювання. Швидше за все тому, що із семи частин підкомітет складався з шести мисливців і одного захисника прав тварин. З часом до сварки приєдналися інші організації. Екологи хочуть, щоби прийняли законодавчо заборону на використання свинцю у боєприпасах. За їх думкою така кількість свинцю в лісах є шкідливою для людей, не пов'язаних з полюванням. З іншого боку, сталевий шріт та інші набої є менш ефективними, тому що тварини гинуть набагато довше, більша кількість підранків. Сприяють також організації з захисту прав дітей. Представники прагнуть заборонити участь в полюванні неповнолітніх. Але це не спори екологів та інших організацій привели до зупинки народних обранців в роботі по внесенню поправок в закон.

 

Уряд хоче більше контролю над Зв’язком Ловецьким (PZL), а об'єднання мисливців не дозволяло цього. Також планувалося законодавчо полегшити фермерам домагатися компенсації за збитки, завдані тваринами. Якщо ці виникали з вини чи за недоглядом мисливських товариств. Верховна Палата контролю вважає, що нинішні мисливські закони застаріли. Вони хотіли введення поправок, але розбіжності між депутатами заблокували проект. Тепер мисливцям доведеться чекати дива. Рішення Конституційного Суду буде важко зупинити! 

 

Що чекати українським мисливцям в подібних ситуаціях?

 

-----

Как выжить в эпоху тотальной экономии и огромных тарифов на все виды энергии? Вывод напрашивается сам собой - использовать современные энергосберегающие технологии. Хорошим началом могут быть энергосберегающие окна. Ведь если окна не качественные - это основной источник утечки тепла. Узнать детали можно по ссылке что выше.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com