Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Чисельні зграї голодних вовків тероризують Донеччину
( 0 Votes )
Написав dialog.ua Переглядів - 3810   
Середа, 04 листопада 2015 13:07

Чисельні зграї голодних вовків тероризують ДонеччинуГолодні вовки тримають у страху жителів Донецької області. Через їх нашестя на фермах вирізують всю худобу. Місцеві жителі в паніці.


У селі Новороманівка на найбільшій овечій фермі люди самостійно відстрілюють вовків намагаючись захистити себе і свої стада овець. Чабан Олександр повідомив, що за цю осінь відбивався від вовків вже чотири рази, а в останній раз на його стадо полювало дев'ять хижаків. Усього ж за останні два місяці вовки задерли більше 50 ягнят.


Місцеві жителі в паніці - бояться виходити на вулицю і не пускають дітей. Працівники ферми стверджують, що на їх стада полюють кілька зграй, бо по всій території села їх розвелося дуже багато.


Відповідно до еко норм великі зграї вовків повинні бути відстріляні, що і відбувалося раніше. Директор державного підприємства «Приазовське лісове господарство» Ігор Москаленко повідомив, що дуже багато диких тварин зараз хворіють на сказ. Раніше, їх підприємство здійснювало відстріл і викладали вакцини для профілактики захворювань. Однак у зв'язку зі сформованою ситуацією на Донбасі цього не відбувається останні два роки.


На території Приазов'я щодня фіксують кілька вовків на території сіл. Місцеві жителі припускають, що вони приходять з довколишніх лісів, проте відчувають себе справжніми господарями на сільських луках, тому що їх не лякають ні сторожові собаки, ні люди.

dialog.ua

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com