Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
П'яний депутат Закарпатської облради побив лісника і пристрелив його собаку
( 0 Votes )
Написав Закарпаття онлайн Переглядів - 4142   
Понеділок, 14 грудня 2015 20:29

П'яний депутат застрілив собаку лісникаДепутат Закарпатської облради під час розпивання спиртних напоїв на полюванні, пристрелив собаку лісника, який перешкоджав йому браконьєрствувати в лісі

 

Про це інформують користувачі соціальної мережі Фейсбук.

 

Як повідомляється, 13 грудня в Анталовцях неподалік Ужгорода Йосип Логін, який пропрацював лісником 32 роки, наглядав за порядком у лісі зі своїм другом-собакою породи лайка, якого звали Алтай. У той час у цьому лісі полював депутат обласної ради Мирон Помпель – колишній член Партії регіонів, а нині член партії "Відродження", зі своїми знайомими. Тоді ж пострілом у голову і було убито собаку.

 

Лісник підійшов до компанії, яка в цей момент пиячила, і запитав, хто це зробив. Встав Мирон Помпель, підійшов до чоловіка, сказав, що це зробив він, а далі, взявши його за груди, вдарив об дерево та, погрожуючи, змусив піти.

 

Йосипу Логіну не залишалося нічого іншого, як покинути місце події, несучи свого вбитого друга-собаку на руках... Як повідомляють користувачі Фейсбука, "цей ганебний вчинок Помпеля М.Й. - не перший. Раніше він постійно стріляв собак та худобу односельчан і наводив на них страх".

 

Натомість про Й.Логіна розповідають як про надзвичайно чесну і порядну людину. "Його родина проживає за кордоном, а він постійно з собакою на роботі в лісі", - розповідають у соцмережі.

 

У Фейсбуку у зв'язку з цією жахливою за цинізмом історією здійнялася хвиля обурення. Амплітуда реакцій широка – від закликів помститися "виродкові", до апеляцій до правоохоронних органів.

 

Жодного виправдання цьому нелюдському вчинкові наразі знайти не вдалося.

 

zakarpattya.net.ua

 Коментарі  

 
#2 Боник 26.12.2015 19:25
цього підераса треба було намісці там і загасити шоб скотина навіть неміг харькнути .урод
 
 
#1 Aleksis 14.12.2015 21:59
Минулої зими ці падлюки били наших дітей на Майдані , а тепер спокійно відстрілюють помічників лісника , який знаходився на роботі при виконанні обов'язків. В завтра вони почнуть просто відстрілювати тих , хто перешкоджає їх барським втіхам. Доки це куревство ще буде продовжуватись? Чи насправді врятує тільки суд лінча?
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com