Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Держрибагентство запрошує громадськість патрулювати водойми
( 1 Vote )
Написав Administrator Переглядів - 4622   
Середа, 27 січня 2016 14:03

ДержрибагенствоУ перехідний період необхідно організувати спільні рибоохоронні рейди з громадськістю

На початку грудня 2015 р. Держрибагентством розпочато ліквідацію територіальних управлінь органів рибоохорони та  створення рибоохоронного патруля.  Починаючи з цього моменту, до Держрибагентства стали активно надходити негативні сигнали  із різних регіонів України. Громадяни повідомляють про послаблення посадовцями діючих органів рибоохорони боротьби з браконьєрством та іншими порушеннями правил рибальства.  Рівень браконьєрства на деяких водоймах протягом останнього часу посилився, подекуди –  набув критичного характеру.  Зокрема, нещодавно інспекторами Головрибводу було вилучено браконьєрську  сіть довжиною 420 метрів  у   природно-заповідній зоні Сухолуччя.  У іншому об’єкті ПЗФ, Липківському заказнику  на Черкащині, громадськими активістами було затримано на браконьєрстві інспектора місцевої екоінспекції, рибоохорони, а також групу браконьєрів, роботу яких «охороняла» водна міліція.


«До того моменту, коли на водоймах запрацює рибний патруль ми маємо перехідний період.  Нам дуже важливого забезпечити під час нього порядок на водоймах та дотримання правил рибальства. Держрибагентство звертається до представників громадськості із проханням  звертатися із пропозиціями щодо організації спільних рейдів та патрулювання водойм   спільно із діючими органами рибоохорони» -  звернувся  Голова  Держрибагентства Ярема Ковалів.


Представникам громадськості, що бажають  долучитися до контролю за порядком на водоймах  та запобіганню порушень правил рибальства, необхідно  надіслати до  Держрибагентства список осіб (з контактами) та назву водойми  для патрулювання.


Беручи до уваги необхідність вжиття негайних заходів із забезпечення охорони водних біоресурсів, зазначену інформацію прохання подати у строк до 27.01.2016 (поштою 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 45-А, або e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )  із темою листа: «Спільні рейди з ГО».


Дякуємо за небайдужість до  рибного господарства України.  Спільними зусиллями збережемо водні біоресурси!

 

------

Нужны новые шины для автомобиля? Ищите недорогой но достойный вариант? Рекомендуем купить шины кордиант. Это отличные шины что обеспечят прекрасное сцепление машины с дорогой и ее адекватное поведение в условиях наших реалий. 

 Коментарі  

 
#1 Дімич 28.01.2016 22:46
Цікаво яка ситуація по львівщині ?
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com