Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
На Вінниччині браконьєри знищили 17 зубрів
( 0 Votes )
Написав fakty.ua Переглядів - 4234   
Вівторок, 09 лютого 2016 20:19

Зубри30 січня о дев'ятій годині вечора невідомий, який представився жителем села Требухів Літинського району Вінницької області, повідомив в управління лісового та мисливського господарства про те, що на місцевому озері тонуть зубри. Єгері прибули на місце події і їм навіть вдалося витягнути з холодної води одного дорослого живого зубра. Кілька хвилин тварина приводили до тями, поки воно не піднялося на ноги і не пішло в ліс. У ніч на неділю, 31 січня, вдалося дістати ще трьох мертвих тварин. Коли ж єгері прийшли до озера на наступний день, то побачили, що на поверхню спливли ще п'ять мертвих зубрів. Їх тіла діставали з води за допомогою трактора.


Працівники лісового господарства провели своє власне розслідування і по слідах навколо озера встановили, що стадо зубрів на лід, швидше за все, загнали браконьєри.


- Це було ціле стадо - 60 зубрів, - розповідає старший єгер Іван Сиваченко. - Їх спеціально гнали на лід, де 800-кілограмові тварини стають фактично беззахисними. Видно було, що стадо не хотіло наближатися до озера, так як зубри бояться води. Але браконьєри - їх, швидше за все, на тому березі було троє - відрізали шлях до лісу, і тварини змушені були вийти на лід. Основна частина зубрів все-таки успішно подолала озеро - так як лід був досить міцним. Але деякі почали провалюватися. На іншому березі зубрів зустрічали ще троє браконьєрів.


Слідами мені вдалося встановити, що одного зубра вбили, швидше за все, сокирами біля самого берега. Тут було все в крові. Ще одного знесилено лісового бика забили до смерті вже на березі.


Браконьєри забрали з собою дві туші вбитих тварин, а інших залишили вмирати в крижаній воді. Зубри не могли самостійно вибратися з ополонок і просто померли від переохолодження. Однак багатьох з них можна було б врятувати. Наскільки нам зараз відомо, тварин загнали на лід ще о п'ятій годині дня. Але повідомили нам про це - швидше за все, самі браконьєри - о десятій годині вечора. Швидше за все, вони зрозуміли, що накоїли і самі цього злякалися.


Слідами ми з іншими єгерями вийшли до однієї хати в селі Требухів і побачили віз з плямами крові. Нам вдалося встановити, що ця кров свіжа, хоча господар підводи стверджував, що нібито ще півроку тому возив на возі тушу свині. Так само нам вдалося встановити майже всіх учасників бійні на озері. Це місцеві жителі, з села Требухів. І хоча дані про осіб браконьєрів ми передали в поліцію, ніхто з них навіть не затриманий на сьогоднішній день.


Зубри - тварини, занесені в «Червону книгу». На території України - їх налічується 300 голів. Сто особин проживали на території Вінницької області. Полювати на цих тварин не можна. За кожного вбитого зубра передбачається штраф в розмірі 130 тисяч гривень. Браконьєри також можуть потрапити за грати на строк до трьох років.

По матеріалам fakty.ua

------

Здоровий і комфортний сон це запорука гарного самопочуття, здоров'я, працездатності та персональної ефективності. Дуже важливо присвятити створенню комфортних умов для сну максимум наших можливостей, або ж, скористатись пропозиціями від магазину Брістоль - спальні львів. Тут все продумано до найдрібніших ньюансів, від стильного естетичного вигляду до функціональності.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com