Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Вдала риболовля: рибалка виловив коропа довжиною 1,5 м та вагою 46 кг
( 1 Vote )
Написав Administrator Переглядів - 4497   
Субота, 16 квітня 2016 08:53

Вдала рибалкаВеличезний короп попався на вудку звичайного рибалки. 54-річний Уоррен Харрісон зазначив, що це найбільший улов за все його життя.

 

Риболов, в пршуках свого рибацького щастя проїхав 2580 миль, через всю Європу, щоб зловити саме цю рибу. Довжина виловленого коропа становить півтора метра. За інформацією видання Express, даний короп стоїть на третьому місці за розміром серед усіх спійманих риб цього виду за всю історію риболовлі.

 

Ось що ще розповів рибалка ...

 

Харрісон розповів, що вже давно чув історії, згідно з якими в озері Хангрі водиться величезний короп, і ніхто не може його виловити. Однак чоловік відмовлявся вірити в подібні розповіді, поки сам не став щасливим володарем цього неймовірного трофею.


Рибалка повідомив, що коли у нього почало клювати, і він не зміг відразу витягнути рибу, першою думкою було, що гачок за щось зачепився. "Я спробував витягнути його, але незабаром зрозумів, що "зачеп" рухається. Понад півгодини я намагався дістати це чудовисько, проте воно чинило опір з такою силою, що я весь промок власним потом", - додав Харрісон.

Вдала рибалка

 

Вдала рибалка

 

Слід зазначити, що на момент відбувалася риболовля на вулиці зберігалася мінусова температура. Чоловікові нарешті вдалося дістати рибу. Щоб віднести її на ваги, рибалці знадобилася допомога друга. Вага риби склала 46 кілограм. "Мені не вдалося побити світовий рекорд. Проте, для мене це все одно найбільше досягнення", - повідомив рибалка.

Вдала рибалка

Нагадаємо, на момент публікації статті світовий рекорд належить чеському рибалці Томасу Крісту, який виловив в Угорщині 48-кілограмового коропа.

-----

Оренда автомобіля вже давно стала звичною справою у більшості великих міст України. А от компанія svcar.ua пропонує дещо більше - оренду з правом викупу. Поцікавтесь, це справді зручно і вигідно.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com