Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Особливості весняної ловлі плотви
( 0 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 1730   
Субота, 23 квітня 2016 09:28

Ловля плотви навесніСеред рибалок плотва вважається однією з найбільш примхливих по клюванню риб. Проте, ловля плотви навесні здатна доставити справжнє задоволення любителям.


У весняний період ця риба живе, як правило, в прибережній зоні - біля заростей водних рослин, в прогалинах між ними, а також біля гирла річки, що впадає у водосховище. Середня і дрібна плотва вважає за краще триматися на глибині 1-2 м, велику можна виявити в більш глибоких місцях, - до 3-4 м.


Харчується ця риба мотилем, рачками, черв'яками, молюсками, а також водоростями.


Приблизно через тиждень після того, як пройшов льодохід, починається клювання плотви по відкритій воді, яке посилюється з кожним днем. У цей час можна вже пробувати ловити плотву на фідер, використовуючи при цьому саме чутливе оснащення. Однак справжній жор цієї риби починається тоді, коли вода прогріється до 6-8 градусів. Триває він зазвичай близько двох тижнів. У цей час плотву можна ловити будь-якими снастями, але з огляду на швидку і каламутну весняну воду і ненажерливість риби, переважно взяти фідер з трубочкою-антизакручувачем.


Ловля плотви в березні - азартне і захоплююче заняття. В цей час в невеликих річках її ловлять донною вудкою на черв'яка, в проводку - на мотиля, хробака і ручейника. У місцях, де є напівзатоплені кущі, найкраще використовувати мормишку з мотилем. Ранньою весною можна також використовувати зимову снасть з коротким вудилищем. В цілому ж, вважається, що найкраща насадка для ловлі плотви навесні - це мотиль і черв'як.


Ловля плотви в квітні і травні - заняття не з простих. До цього часу вода прогрівається, і риба стає вельми примхливою. Після нересту потреба її в харчуванні не так велика, і плотва більш розбірлива в кормі. Тому, щоб зловити цю рибу пізньою весною, необхідно зібрати її разом за допомогою прикормки, при цьому, слід все розрахувати так, щоб збудути у плотви апетит.

Lusik

-----

Хотите интересно провести время? А может нужно организовать незабываемый праздник или конференцию? Только представьте как бы это выглядело на теплоходе или катере. И все это, и даже больше можно организовать с помощью сервиса teplohodik.com.ua. Обращайтесь здесь организуют любую вашу идею. 

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com