Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Рибалки закликають ловити рибу гачками без борідки
( 0 Votes )
Написав Мирослав Лукаш Переглядів - 1275   
Четвер, 26 травня 2016 10:18

Приманки з безбородими гачкамиНещодавно я чув думку, що борідка зовсім безпечна для риби, так як риба, спіймана таким гачком, цілком благополучно повертається в рідну стихію. На користь цього твердження багато хто посилається навіть на думки різних експертів. Єдине, що я можу порадити цим експертам - це увіткнути собі в палець гачок з борідкою і спробувати потім його спокійно витягти.


Що стосується уловистості снасті, то зараз доступні багато вудилищ з гнучких матеріалів, які успішно гасять ривки риби, і це зменшує число сходів.


Багато рибалок кажуть, що вони не можуть ловити на безбородочні гачки, однак, пристосуватися до такої снасті - це лише питання часу. Особисто сам я вже давно ловлю оснащеннями з безбородочними гачками, або гачками з притиснутою борідкою. Щоб перевірити зацепистість таких гачків, я пхаю їх у свою футболку - вони повинні легко виходити з тканини.


Зізнатися чесно, іноді риба все-таки сходить, і це часом дуже прикро, особливо на змаганнях нашої, коли роль відіграє кожен сантиметр улову (за окремими правилами в залік йде загальна довжина спійманої риби). Але насправді риба сходить з гачка не через відсутність борідки, а через слабке клювання, коли вона бере з великою обережністю і недовірою.

-----

Приехали в новый город и хотите успеть все оглянуть? А может у Вас много дел по работе? Воспльзуйтесь услугой прокат авто Симферополь, или в любом другом городе Украины и у Вас все получится. Не теряйте время, это просто, выгодно и очень удобно.

 

Звичайно, коли я їду на водойму, де велика ймовірність зловити велику рибу, я озброююсь міцнішим вудилищем і шнуром 18-20 номера і користуюся гачками спеціального загину типу "орлиний кіготь". Я ретельно відбираю гачки для виготовлення оснащень і завжди намагаюся купувати гачки безпосередньо від виробника. Головне, щоб ці гачки принципово не вбивали рибу.


Якщо ви хочете взяти улов з собою, беріть рівно стільки, скільки буде потрібно вам в якості трофея або на вечерю, так що притисніть борідки і йдіть на водойму! Часи змінилися, і настав той час, коли ми всі повинні захищати нашу рибу. Якщо ми йдемо на риболовлю для отримання задоволення від неї, отже, ми повинні намагатися, щоб риби у воді було багато, і це буде вашим реальним внеском у збереження живого срібла.


Завдяки нашим славним псевдозахисникам природи, такі хижаки, як великий баклан, чапля та норки, які знаходяться під їх охороною, іноді повністю знищують популяції деяких видів риб, таких як харіус, вусань, бичок, ялець, раки і т. д. Тому в силах самих рибалок внести реальний внесок у охорону риби наших річок, і бажаю всім удачі на цьому шляху! 

Мирослав Лукаш

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com