У рибалок знову спалахнув інтерес до коливальних блешень після недовгого періоду охолодження до них. І не випадково. Тепер, коли на ринку появилася маса найрізноманітніших штучних приманок, а водойми відчувають все більший пресинг, "коливалка" може здорово виручити спінінгіста, адже має ряд переваг порівняно з воблерами та силіконовими приманками.
Її можна закинути на відстані, які воблерам недоступні. Так же можна хіба що силіконову приманку з важкою головкою, але на відміну від неї, коливальна блешня буде значно легшою, і її можна провести ближче до поверхні води - таким чином, що вона не буде чіплятися за водну рослинність.
-----
Перед кожним автомобіль відкриває багато можливостей – головна з яких економія часу. Але є випадки коли їхати на далеку відстань не має змісту, а на місці авто знадобилось би. Вихід є, спробуйте послугу оренда авто у Львові, яка доступна і в інших містах. Це вигідно, просто і зручно.
Добре зарекомендувала себе коливальна блешня і на великій глибині, далеко від берега, де проводити її потрібно рівномірно, біля самого дна. Тут збільшується ймовірність хватки великої щуки.
Нарешті, зазвичай блешні оснащують трійниками, а їх зацепистість в рази більша, ніж у одинарного гачка - сходів буде менше.
Що стосується привабливості для риби, то коливальна блешня нічим не поступається а ні воблерам, а ні м'яким приманок, а іноді і перевершує їх. А величезний вибір моделей що представлений на риболовному ринку України дає можливість підібрати коливалку для найрізноманітніших умов, і для ловлі будь-якої риби: від мікроколивалок для ловлі окуня, форелі і навіть білої, мирної (а краще сказати напівмирної риби) до великих блешень призначених для ловлі трофейної щуки та сома. Не забувайте про коливалку і вона Вам обов'язково стане в нагоді!
|