Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Як просто і ефективно відрегулювати фрикціон риболовної котушки?
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 1737   
Середа, 15 червня 2016 14:03

РиболовляЧасто на риболовлі звертаю увагу, на те що у багатьох рибалок фрикціон, або закручений наглухо, або виставлений як попало ("на око", "на дотик" і т.п.). Зрозуміло, що досвідчений рибалка навіть при зміні жилки навіть з "закритими очима і вночі" виставить фрикціон як слід. Але як бути новачкам? Вирішив поділитися своїм досвідом.


Як писав знаменитий Власенко - "Реальна міцність жилки визначається набагато більшою кількістю чинників, ніж зазвичай беруть до уваги. Ті цифри, що вказані на бобіні з жилкою, відповідають дійсності лише з деякими застереженнями. Рано чи пізно жилка починає" сипатися ", тобто легко рватися від навантаження в два рази нижчого ніж вказано в "паспортних даних".


У той же час - і динамометри є не у всіх (я взагалі не знаю того, у кого він є), і плетінки пішли такі, що можна і супер-дорогий бланк навпіл зламати.


Мій варіант - напевно найпростіший - зачепити приманку за будь-який корч і натягнути вудилище вгору, зігнувши його дугою. Тріск фрикціону при куті близько 70 градусів (стрілка годинника на 1 годину) до горизонту - ідеальний варіант. При цьому якщо при вигинанні спінінга до 90 градусів, навіть ривком, жилка не рветься - витримає і в воді. На підсіканні такий натяг не позначається, а от зберегти снасть - допомагає завжди.


Багато любителів повністю затягують фрикціон і при зачепах - для спроб визволити снасть. Це теж вкрай небезпечно - є шанс і зламати вудилище, і пошкодити механізм котушки. Спрацьовує в 80% випадків зачепів наступний варіант - рзмістити вудилище паралельно з жилкою, притиснути жилку рукою до рукояті вище котушки і сильно натягуючи - постукати другою рукою по вудилищу - допомагає!


Не намагаюся претендувати на останню інстанцію і буду радий почути думки і досвід досвідчених рибалок з налаштування фрикціону в польових умовах, а також цікавить Ваш досвід щодо питання звільнення від зачепів.

via email

-----

Добыли трофей? Как же сохранить то чуство и память об удачной охоте? Конечно же заказать создание чучела в студии таксидермии. Только посмотрите какие шедевры могут исполнить мастера своего дела - www.podorov.com/katalog/nebolshie-raboty. Также, такие чучела животных можно просто купить, перейдя по ссылке Вы увидите множество вариантов по очень заманчевой цене

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com