Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Топ моїх воблерів для ловлі хижої риби на мілководді
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 1473   
Середа, 15 червня 2016 14:40

Воблери для ловлі на мілководдіКоли вода на мілководді прогрівається, і починається буйний ріст підводної рослинності, сюди стягується молодняк риб. Обумовлено це тим. що на мілководді достатньо корму у вигляді дрібних комах і водоростей, є де сховатися від небезпеки. Слідом за мальком приходить сюди і хижа риба. Для спінінгіста рибалка на великих неглибоких місцях представляє величезний інтерес, тому що вона сповнена азарту, і залишає фантастичні враження. Звичайно, щоб з успіхом рибалити в таких умовах, потрібні відповідні приманки, про які і піде мова.


Специфіка ловлі на вищерозглянутих ділянках водойми має свою особливість, але чого не зробиш у пошуках чи пригод, чи то улову, а краще і того і іншого. Килим водоростей починається на глибині близько 0,5 - 0,7 м. Ця глибина і буде робочою зоною ловлі. Використовувати джигові приманки і залізо не має сенсу, так як на кожній проводці на приманку чіплятимуться пучки трави. Тому, як показує досвід, найбільш ефективними будуть плаваючі воблери, з мінімальним заглибленням.

-----

adventure.com.ua - все що потрібно для активного відпочинку. Тут знайдете і одяг, і спорядження, і аксесуари. А також отримаєте чудове обслуговування, та швидку доставку.

-----

Свій огляд почну, мабуть, з приманок, глибина занурення яких від 0 до 30 см. Jackson Dead Float 80 японського виробництва, вагою в 8 гр. Плаваюча модель, яка з повідцем зі струни стає суспендером. Заглиблюється максимум до 25 см. У мене ця міношка заслужила почесне звання одного з найкращих і уловистих воблерів по щуці на мілководді. Правда, беруть в основному дрібні (до 1,5 кг) плямисті торпеди. Напевно через невеликий розмір - всього в вісім сантиметрів. Летить воблер дуже далеко, ціна досить демократична, що робить цю модель народною. Гра воблера є і власна, але як і будь-яка міношка розкриває свій потенціал на ривковій проводці з потяжками. З повідцем, коли воблер стає суспендером, феноменальні результати приносить тривала пауза з дрібним сіпанням кінчиком спінінга. Особливо такий фокус ефективний, коли риба пасивна, і не реагує на звичайні проводки. Одного разу мені довелося спостерігати через поляризаційні окуляри, як невелика щука йшла за вобом майже до самого човна, а потім повернулася на колишнє місце стоянки. Наступної проводки, вихід щуки трапився знову. Коли хижачка пішла за приманкою, я зупинив проводку, і приманка кілька секунд була нерухома. Вистачило легкого руху кінчиком спінінга, щоб зубастий монстр накинувся на воблер.  


Наступний вбивця в моїй коробці, що працює на мінімальній глибині Jackall Tiny Magallоn SR. Воблер виконаний в кращих традиціях виробника, двусоставний, має високу уловистість, далеко летить. Крім усього іншого неймовірно красивий і натуральний. Magallon не любить різких рухів вудилища - на повільній проводці з плавними ривочками і протяжками розкриває себе в повній мірі. В іншому випадку відбувається захлест переднього трійника за повідок. До речі, якщо ви будете використовувати сталевий повідок, то необхідно зняти заводські трійники, і оснастити воблер більш легкими з тонкого дроту. Ловиться на цю приманку будь-яка хижа риба, причому як велика так і не дуже. 


Тепер прошу уваги. Представляю вам мій улюблений воблер від Megabass. Модель Vision 95 - приголомшливо красива приманка, в яку я закохався з першого погляду і назавжди. Має довжину 95 мм при вазі 11 грам. Просто справжній кілер по щуці. Цей воблер йде в дію, якщо переді мною невідома водойма, і мені необхідно знайти активну рибу. Воблер ловить рибу на будь-якій проводці. Плавні потяжки, рівномірна класика, агресивний твітч - даються дев'яносто пятому дуже легко. Особливо ефективним буває коротенька пауза, після серії ривочків, в момент якої в більшості випадків і відбувається клювання.


Ой, що то я все про міношки, та про міношки. І зовсім забув про товстунів кренків. Воблери цієї конфігурації відмінні приманки для ловлі на мілководді. Активна, розмашиста гра, якою володіє більшість обманок цього виду, створює потужну гідроакустичну хвилю. І просто виводить щуку і окуня з себе. З моделей, які є в моїй коробці, найбільш уловистими вважаю YO-ZURI WO.B.RU 0 і 1. (в народі Хардкор). Перший має робочу глибину до десяти сантиметрів, другий може заглибитися до 1 м. Приманка має відмінну свою гру, а також допускає нерівномірну проводку. Твічити цими вобами найкраще різкими ривками, при яких приманка розгортається майже на 180 градусів. До всього іншого, Хардкор оснащений системою кульок, яка істотно збільшує дальність закидання.


У підсумку хочеться відзначити, що рибалка на мілководді дуже видовищна. Використовуючи поляризаційні окуляри, рибалка може прекрасно контролювати проводку воблера, і спостерігати момент клювання хижака, якого на подібних ділянках водойми безліч. Головне підібрати ключик до риби - ту приманку, яка дозволить вам робити якісну проводку, і яка буде володіти потрібною грою, щоб змусити хижака атакувати. Удачі на воді! Ні хвоста вам, ні луски.

 

via email

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com