Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Ловецтву пора захищатися!
( 4 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 5362   
Четвер, 16 червня 2016 12:05

Ловецтву Пора ЗахищатисьДо уваги всіх мисливців!

Шановні друзі!

 

Як всім відомо, цього року знову зірвано початок сезону полювання. Міністерство аграрної політики, в складі якого зараз знаходиться Державне агенство лісових ресурсів, без будь-яких пояснень не видає наказ про затвердження лімітів. І є в мене побоювання, що воно цього робити не планує взагалі! На сьогоднішній день можна чітко спостерігати, як свідомо або не свідомо нинішня влада, на жаль, замість реорганізації, добиває лісове та мисливське господарство України.

 

В нашій сумній дійсності, як тільки якийсь, вибачте за слово,“крєндєль” отримує міністерський кабінет, то відразу стає “напівбогом “ з претензією на посаду Всевишнього.

 

Мисливська, лісівнича, екологічна науки в Україні на сьогоднішній день — це окрема розмова. І нам на їх захист розраховувати не доводиться.

 

Тому я збираюсь захищатись активно!

 

Професійні юристи вбачають в діях міністра аграрної політики СКЛАД КРИМІНАЛЬНОГО ЗЛОЧИНУ! Тому я готую заяву в Національне антикорупційне бюро України. Текст заяви додається.

 

А для того, щоб пан міністр не вважав мою думку поодинокою, пропоную всім небайдужим долучитись до подання публічної заяви. Для цього необхідно  звязатись зі мною за тел. 097 5887144, або написати ел. листа  email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , або надати свої дані в коментарях до статті, і  вказати ПІБ та рік народження. Якщо Ви працюєте в галузі мисливського або лісового господарства, то вказати посаду, якщо ні, то вказати номер посвідчення мисливця.

 

Не пізніше, як 23 червня публічна заява (повідомлення) буде офіційно направлена в НАБУ.

 

З повагою

мисливствознавець Сергій Черняк.

директор мисливського господарства “Тустань”.

Львівська обл.   

 

 

                                                          Національному антикорупційному бюро УКРАЇНИ

                                                                      ___________________________________

                                                                              Вул. Василя Сурикова,3, м. Київ, 03035

                                                           КОПІЯ: Раді громадського контролю  при НАБУ

                                                          Черняка Сергія Володимировича

                                                          вул. Полуботка 2, кв. 2, м. Дрогобич Львівської обл.

                                                          (директор мисливського господарства «Тустань»)

                                                          т. 097 5887144

                                                                      ……………………………

 

ПУБЛІЧНА ЗАЯВА (повідомлення)

 

про обставини, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення

 

 Ми, громадяни України: 1. Черняк Сергій Володимирович 1970 р.н.,

 

 2.__________ року народження, 3.__________ року народження, повідомляємо Національне антикорупційне бюро України  про відомі нам обставини, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення за ст.364 КК України,  посадовою особою, зокрема - Міністром аграрної політики та продовольства України КУТОВИМ Тарасом Вікторовичем, який своїми діями (бездіяльністю) у формі використання влади і службового становища, всупереч інтересам служби, заподіяв нам та іншим мисливцям України,  мисливським товариствам (користувачам мисливських угідь), Державному агентству лісових ресурсів України, громадським мисливським організаціям та їх об’єднанням, а також  державі (внаслідок неправомірного зменшення  надходжень до бюджету) значної моральної і майнової   шкоди.

 

Зміст правопорушення полягає в наступному:

 

Міністр аграрної політики та продовольства України КУТОВИЙ Тарас Вікторович, всупереч інтересам служби, порушуючи свої безпосередні (прямі) службові обов’язки зі здійснення ним своїх службових повноважень, всупереч вимог ст. 16 Закону України «Про мисливське господарство та полювання» не підписує поданий 29.03.2016 року (вих..№ 03-15/1656-16) Державним агентством лісових ресурсів України проект наказу  «Про затвердження лімітів використання мисливських тварин державного мисливського фонду в сезон 2016/2017 років.». Внаслідок цього користувачі мисливських угідь не мають змоги розпочати сезон полювання, тобто реалізувати свої законні права.  При цьому міністр Кутовий Т.В. не реагує на численні звернення,не надає пояснень своїм діям, внаслідок чого наносить істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам та інтересам  окремих громадян, інтересам юридичних осіб та державі.

 

Назване правопорушення відноситься до підслідності Національного антикорупційного бюро України, оскільки стосується правопорушення  високопосадовця і розмір предмета злочину (завданої ним шкоди) значно перевищує розмір 500 мінімальних заробітних плат.

 

Згідно із ст. 214  КПК України, після отримання заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення органи досудового розслідування зобов'язані прийняти та зареєструвати таку заяву чи повідомленнята протягом 24 годин внести відповідні відомості у ЄРДР та розпочати розслідування.

 

Зважаючи на вимоги ст.ст. 55,56, 214 КПК України,-

 

ПРОСИМО:

 

    - внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань;

 

   - невідкладно розпочати досудове розслідування, у формі попереднього слідства, з підстави вчинення правопорушення, що має ознаки складу злочину, передбаченого ст.364 КК України;

 

   - надати нам можливість подати додаткові свідчення.

 

Зі статтями 383 «Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину», 384 «Завідомо неправдиве показання» Кримінального кодексу України ознайомлені.

 

________________               С.В. Черняк

________________               _______________________

________________               _______________________

 

«_____» ____________2016 року     

 

 

ОБГОВОРЕННЯ НА ФОРУМІ ЛОВЕЦТВУ ПОРА ЗАХИЩАТИСЬ

 Коментарі  

 
#7 Крижень 29.06.2016 10:52
Голова ТМР " Крижень" підтримую дане подання і готовий брати участь у всіх заходах, що стосуються захисту порушених прав користувачів мисливських угідь.
 
 
#6 ari 21.06.2016 14:49
підтримую таке звернення. Сеньків Василь 17.04.1983. мисливствознаве ць, голова ГО ТМР "Бурштинське". після липня ліцензії на козулю взагалі нема змісту брати, в нас полювання на цей вид тільки індивідуальне.
 
 
#5 aber 18.06.2016 11:23
Беренда Андрій, 23.01.1983 р.н., посвідчення ЛВ #34255.
Підписуюсь.
 
 
#4 whisky 17.06.2016 15:13
і де лист від Асоціація Мисливців України ???
youcontrol.com.ua/.../38425186
 
 
#3 whisky 17.06.2016 15:06
Цитую ОлегП:


порадьте може кожен - один Черняк робить щось....
 
 
#2 LСергій 16.06.2016 21:26
Підписуюсь!
Лавров Сергій, 1979р.н., посвідчення мисливця №027459, виданий 12.08.2005р.
 
 
#1 ОлегП 16.06.2016 19:50
Добре було б організувати аналогічні позови від усіх мисливських господарств України... Може тоді б дійшло до тих клептоманів...
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com