Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Cезон полювання зірвано: НАБУ повідомлено офіційно
( 6 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 4581   
Середа, 22 червня 2016 11:19

Шановні друзі!

 

      Вже минув майже тиждень, як на моє прохання  на порталі «Ловецтво України» розмістили проект заяви до НАБУ щодо лімітів на цей сезон.

 

     До мене надійшло багато дзвінків та повідомлень від небайдужих. Для того щоб виключити спекуляції повідомляю Вам ЩЕ РАЗ: станом на 22 червня 2016 року ніякого підписаного наказу про затвердження лімітів НЕ ІСНУЄ.

 

    Порадившись з юристами, для того щоб не допустити яких не будь юридичних помилок, я прийняв рішення подати заяву одноосібно «з мокрим підписом» на паперовому носії.

 

 

З повагою!

 

 Сергій Черняк

                                                          Національному антикорупційному бюро УКРАЇНИ

                                                                      ___________________________________

                                                                              Вул. Василя Сурикова,3, м. Київ, 03035

 

                                                          Черняка Сергія Володимировича

                                                          вул. Полуботка 2 кв 2 м.Дрогобич Львівської обл

                                                          (директор мисливського господарства «Тустань»)

                                                          т. 097 5887144

 

 ЗАЯВА (повідомлення)

 

про обставини, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення

 

    Я, громадянин України Черняк Сергій Володимирович 1970 р.н., повідомляю Національне антикорупційне бюро України  про відомі нам обставини, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення за ст.364 КК України,  посадовою особою, зокрема - Міністром аграрної політики та продовольства України КУТОВИМ Тарасом Вікторовичем, який своїми діями (бездіяльністю) у формі використання влади і службового становища всупереч інтересам служби, заподіяв мені та іншим мисливцям України, мисливським господарствам всіх форм власності(користувачам мисливських угідь), Державному агентству лісових ресурсів України, громадським мисливським організаціям і їх об’єднанням, а також  державі (внаслідок неправомірного зменшення  надходжень до бюджету) значної моральної і майнової   шкоди.

 

  Зміст правопорушення полягає в наступному:

 

   Міністр аграрної політики та продовольства України КУТОВИЙ Тарас Вікторович, всупереч інтересам служби, порушуючи свої безпосередні (прямі) службові обов’язки зі здійснення ним своїх службових повноважень, всупереч вимог ст. 16 Закону України «Про мисливське господарство та полювання» не підписав, у належний для дотримання ст.19 ЗУ «Про мисливське господарство та полювання»  строк, поданий 29.03.2016 року (вих. № 03-15/1656-16) Державним агентством лісових ресурсів України проект наказу  «Про затвердження лімітів використання мисливських тварин державного мисливського фонду в сезон 2016/2017 років.». Внаслідок цього користувачі мисливських угідь не мали змоги з 01 травня 2016 року розпочати сезон полювання, тобто реалізувати свої законні права.  При цьому міністр Кутовий Т.В. не реагує на численні звернення, не надає пояснень своїм діям, внаслідок чого наносить істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам та інтересам  окремих громадян, інтересам юридичних осіб та державі.

 

 Назване правопорушення відноситься до підслідності Національного антикорупційного бюро України, оскільки стосується правопорушення  високопосадовця і розмір предмета злочину (завданої ним шкоди) значно перевищує розмір 500 мінімальних заробітних плат.

 

 Згідно із ст. 214  КПК України, після отримання заяви чи повідомленняпро кримінальне правопорушення органи досудового розслідування зобов'язані прийняти та зареєструвати таку заяву чи повідомленнята протягом 24 годин внести відповідні відомості у ЄРДР та розпочати розслідування.

 

Зважаючи на вимоги ст.ст. 55,56, 214 КПК України,-

 

ПРОШУ:

 

    - внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань;

 

   - невідкладно розпочати досудове розслідування, у формі попереднього слідства, з підстави вчинення правопорушення, що має ознаки складу злочину, передбаченого ст.364 КК України;

 

    - надати мені можливість дати додаткові свідчення.

 

Зі статтями 383 «Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину», 384 «Завідомо неправдиве показання» Кримінального кодексу України ознайомлені.

 

________________               С.В. Черняк

 

«22» червня 2016 року   

 

  P.S.  Редакція порталу «Ловецтво України» інформує:

 

  Повідомлення про корупцію здійснюється також шляхом заповненя онлайн форми на офіційному веб-сайті Бюро www.nabu.gov.ua в розділі «Зворотній зв'язок» («Запитання-відповіді» п.1.2 містить посилання на електронну форму, в яку необхідно занести повідомлення і свої дані).

   Рада громадського контрою ( як і НАБУ)  мають свої сторінки у :   Facebok, Yotube канал, Мікроблог  y Twitter, де всі небайдужі мисливці також можуть долучитись до підтримки протесту.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com