Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Дати відкриття сезону полювання на пернатих по Україні у 2016 році
( 3 Votes )
Написав ПІР Переглядів - 7594   
П'ятниця, 29 липня 2016 08:45

Відкриття сезону полювання 2016

Отже, за неофіційною (зауважте) інформацією та попередніми планами користувачів мисливських угідь (загалом мова йде про угіддя УТМР – наймасовішого користувача), полювання на пернатих планується відкрити у Львівській області – з 13 серпня з 18 години. При цьому, добре відомий всім львів'янам користувач мисливських угідь «Лісівник» планує відкривати в своїх угіддях полювання на пернатих з 6 серпня із світанку.


Тут, принагідно слід звуважити, що подібним чином пішли якщо не всі, то більшість приватних користувачів мисливських угідь, які відкривають у себе полювання з якнайранішого затвердженного Законом терміну – з 1 серпня і саме зі світанку. Радує й те, що не тільки приватники дослухаються до думки та потреб мисливців, це почали робити й в передових організаціях УТМР, які в цьому сезоні розділили відкриття на качку з відкриттям полювання на перепілку (з 1 числа (!) зі світанку, але полювання тільки в присутності єгеря).


Полтавчани планують відкривати полювання з 6 серпня з 18 години. Сезонна відстрільна картка у них коштує 380 грн., разова відстрілка – 80 грн.


У Рівненській області мисливське свято починається 6 серпня о 16 годині. Сезонка на пернатих у них коштує 700 грн., день полювання – 80 грн.


Суми починають наймассовіший сезон полювання 6 серпня з 18 години. Сезонна відстрільна картка там буде коштувати мисливцеві 300 грн., разова – 100 грн.


Тернопіль консервативно відкривається 13 серпня з 18 години. Сезонка у них коштує 250 грн., лише один день полювання обійдеться в 50 грн.


Дуже туманно з відкриттям в Одеській області, наразі в обласній організації змогли сказати, що полювання на пернатих вони хотіли би почати 13 серпня, але це настільки гіпотетично, що годину планованого відкриття нам навіть не назвали.


У Миколаївській області «різноголосся» - більшість районів у них відкриваються 6 серпня із 16 години, але деякі райони з 13 серпня.


Житомиряни планують відкриватися з 6 серпня із 16 години. Сезонна відстрільна картка на один район у них коштує 300 грн., а ось сезонка на всю область обійдеться в 1450 грн.


Запорізька область відкриває полювання 13 серпня з 18 години. Сезонка у них коштує лише 200 грн., а разова всього тільки 30-40 грн.


Чернігівська область відкривається 6 серпня з 16 години.


Кіровоградці, які віднедавна захотіли називатися Кропивчанами знову-таки хочуть відкриватися 6 серпня, але консервативно з 18 години. Обласна відстрільна картка на сезон полювання у них коштує 300 грн., разова – 70.


Так само планують і в Дніпрі (який, нагадаю, донедавна був Дніпропетровськом) – відкриття там 6.08. із 18 години, але сезонка там дорожче – 400 грн., а ось разова – ті самі 70.


Черкаська область відкриває полювання 13 серпня зі світанку. Обласної відстрільної картки у них не передбачено, а разова в різних господарствах варіюється в районі 80-100 грн.


Херсонська область також планує відкриття 13 серпня. Сезонки у них також не передбачено, разова – 50 грн.


Харків'яни планують відкриватися 6 серпня з 18 години. Сезонка на район у них коштує 300 грн., разова – 100 грн.


Волиняни підуть полювати пернатих 6 серпня з 16 години й платитимуть за сезонку 500 грн. і разову 100 грн.


Вінницька область планує у себе відкриття 13 серпня о 17 годині.


А ось закарпатці, які підуть полювати 6 серпня з 18 години, за відстрільні картки не платитимуть ні копійки, вони у них безкоштовні. Але прошу тут любителів «халяви» особливо не спокушатися й не закликати всіх поголовно й бездумно наслідувати їх досвід. У них просто ситуація так склалася, що вони відмовилися брати гроші за відстрільні картки, при цьому піднявши річні внески до 1100 грн.


Столична Київська область планує у себе відкриття на качку 13 серпня з 18 години. Але це тільки на качку. З огляду на все більшу кількість та популярність у жителів столичного регіону (та й не тільки столичного) лягавих собак та полювання з ними, відкриття на перепілку мисливці з лягавими собаками можуть розпочинати вже зранку 1 серпня, навіть не дивлячись на те, що це понеділок (правда, як заначалося вище, таке полювання проводиться тільки в присутності єгеря). Сезонна відстрільна картка на Київську область обійдеться мисливцю в 300 грн., разова відстрілка – 100 грн.

 

ПІР

-----

В сучасному світі люди все більше  приділяють увагу для занять спортом або активному способу життя. Думаєте це важко чи на це не має часу?  Всього лиш 30 хв. занять на велотренажері допоможуть Вам значно покращити як стан здоров'я, так і загальний тонус, і  зовнішній вигляд. Детальніше - fitnessolution.com.ua/velotrenazhery.html 

 Коментарі  

 
#2 Aleksis 04.08.2016 19:17
На превеликий жаль ще існують князівства де "Я сказав" головніше за вимоги закону , наказів та рішення Ради. У Червонограді відстрілка 300грн. + 20 сама карточка + 10послуги. Терміни полювання розбили на качку до 27.11 а далі за окремі 70грн при наявності відстрілочної на зайця. Ноу-хау
 
 
#1 Олег-В 01.08.2016 07:33
"У Рівненській області мисливське свято починається 6 серпня о 16 годині. Сезонка на пернатих у них коштує 700 грн., день полювання – 80 грн."


700 грн. - це міжрайонна сезонка. На один район - 250 грн.
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com