Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Кілька правил ефективної підгодівлі
( 0 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 2116   
Четвер, 04 серпня 2016 16:24

ПрикормкаПідгодовування - далеко не така проста справа, як здається з першого погляду. Прикормка повинна "працювати". Для цього треба правильно приготувати її і не підкидати в водойму наосліп і навмання.

 

  • До складу підгодівлі не має сенсу додавати багато елементів, якими риба може швидко насититися. Якщо це станеться, то до ваших наживок і насадок риба не проявить жодного зацікавлення.
  • При підготовці підгодівлі постарайтеся внести в неї якомога більше компонентів, які приваблюють рибу здалеку. У класичному розумінні це сухий унікорм або інша суха прикормка для конкретного виду риб, замішана в воді до стану, при якому з неї можна ліпити кулі. Вони будуть розпадатися в воді на дрібні частинки і створять ту саму «доріжку», по якій риба приходить до насадок. Замість спеціального корму можна використовувати товчене насіння, пшеничні і «бородінські» сухарі, дрібно товчений геркулес.
  • Чим крутіше буде замішане підгодовування, тим повільніше воно буде розсипатися під впливом води. Щоб кулі швидко не розвалювалися на дні, можна підмішувати в них борошно, яєчний порошок, сухе молоко. Клейкість при цьому підвищується, і куля довше залишається цілою у воді. При цьому, навіть підійшовши безпосередньо до кулі і пробуючи її, велика риба не зможе наїстися.
  • Правильне підгодовування допоможе залучити рибу здалеку. Кулі в цьому випадку роблять не дуже в'язкими, щоб вони розвалювалися на частки в товщі води. Тоді шлейф буде йти не тільки по дну, як при використанні круто замішаної прикормки, а й по всій товщі води, поширюючись на значні відстані.
  • Для залучення річкових мешканців з різних кінців водойми має сенс користуватися підгодовуваннями різного ступеня в'язкості. Наприклад, підкинувши в місце ловлі пару-трійку куль крутого замісу, ви після цього підкидаєте в воду кулю з легко розпадаємою структурою. Дрібні частки частки, що пливуть за течією досить швидко привернуть рибу до вашої більш твердої підгодівлі, що діє на малі відстані.
  • У підгодовувальні кулі можна, а часом і потрібно додавати трохи елементів тваринного походження. Зазвичай використовуються дрібні шматочки наживки, на яку ви збираєтеся ловити: порізаного хробак, роздавлений і недавлений мотиль, трубочник. У невеликих кількостях риба теж не зможе насититися ними, але вони виразно розпалять її апетит.

Lusik

-----

Рыбаки и охотники часто путешевствуют в погоне за охотничьим или рыбацким счастьем, порой ездят на разного рода соревнования, временами за покупками и честенько на профильные выставки. Так или иначе, а всегда полезно знать где можно остановиться. Будете в Киеве - рекомендуем отель Delta. Здесь Вас удивят очень даже либеральные цены, и при этом достойный интерьер и качественное обслуживание. Заказать номер можно и через интернет.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com