Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Особоливості ловлі риби на макарони
( 2 Votes )
Написав Євген К. Переглядів - 2531   
Понеділок, 12 вересня 2016 07:55

Особливості ловлі риби на макарониЛовля на макарони та інші макаронні вироби здавна користується популярністю у рибалок-любителів. Такі насадки прості в приготуванні, добре зберігаються в процесі риболовлі, але головне - на них клює більшість нехижих риб. Ловити на макаронні вироби можна як на звичайну поплавкову вудку, так і на донку. На донну снасть, до речі, трапляється дуже пристойна риба. Зокрема, велика плотва, лящ, густера і ялець. Клюють на макаронні вироби і карась з коропом.

 

Як і для інших видів риболовлі, так і в даному випадку важливим є питання маскування, особливо при ловлі поплавковою вудкою на невеликій дистанції. Це питання ми не раз обговорювали на сторінках нашого порталу. Тут же запронуємо Вам звернути увагу на спеціальний одяг для полювання та риболовлі Лабаз.

Техніка лову на макаронні вироби мало відрізняється від класичної ловлі на донну снасть або «поплавок», а ось правильне приготування макаронів для риболовлі має свої особливості.


Необхідно варити макаронні вироби менший час, ніж вказано на упаковці. Якщо готувати відповідно до інструкції, то вони будуть погано триматися на гачку і постійно злітати при закиданні, тай риба їх буде легко стягувати з гачка не зачепившись. Особливо при використанні донної снасті.

 

Оптимальною на практиці є варіння тривалістю меншою на 1/3-1/4 від часу до повного приготування. Якщо, наприклад, на пачці зазначено час варіння 10 хвилин, то придатними для риболовлі макарони стануть, якщо їх варити близько 8 хвилин.


Макаронні вироби бувають різними. Наприклад, італійські макарони, які зроблені з твердих сортів пшениці, краще зварити до заявленого часу, оскільки вони практично не перетравлюються і зберігають жорсткість. Вітчизняні марки макаронних виробів більш розваристі, і при їх готуванні слід стежити, щоб вони не переварились і не розповзлися.


При варінні макаронів для риболровлі слід додати у воду декілька крапель конопляного або льняного масла. Додавати масло краще за 1-2 хвилини до готовності. Масло робить макарони більш еластичними, не дає їм злипатися і надає насадці апетитний запах.


Можна додавати масло і після готування. У цьому випадку варто скористатися нерафінованою соняшниковою олією з характерним запахом смаженого насіння.Важлива умова: в обох випадках додавайте буквально кілька крапель олії, так як зайва кількість може зіпсувати клювання.


Найбільш придатними для насадки є всім знайомі «зірочки». Вони швидко варяться, добре тримаються на гачку і мають зручний розмір для риб. При їх застосуванні збивання насадки з гачка дрібнотою практично виключено.

Бутерброд для ловлі риби з макаронів


При ловлі на макарони не варто забувати і про їхнє використання при складанні «бутербродів». Наприклад, поєднання «макарони + опариш» або «макарони + мотиль» цілком може викликати клювання самого вибагливого ляща або карася.Євген К.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com