Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Хмільний карась
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 1759   
Понеділок, 12 вересня 2016 08:39
Хмільний карасьПригадую випадок, який стався зі мною, коли мені було років 16 - 17 ... Я жив з бабусею і дідусем біля невеликої річечки. Від нашого будинку до неї було метрів п'ятдесят. Ми з сусідськими хлопчаками часто бігали на риболовлю. Ловили густерку, плотвичку, іноді траплялися досить таки пристойні екземпляри. Але, так як я відрізнявся від своїх однолітків більш фанатичним ставленням до цього чудового мистецтва, я вважав за краще йти раніше і подалі. У мене було своє «козирне» місце і, тільки мій дідусь знав, де воно знаходиться.
 
 
Якось увечері, взявши, за звичкою, з собою тільки одну вудку, я пішов до свого містечка. Як зазвичай прикормив і почав ловити. Години за чотири я зловив небагато-немало, ну щось близько двох десятків карасиків вагою від 150 до 200 гр. Загалом, відверто кажучи, рибалка не зовсім йшла. Трохи ближче до сутінків до мене прийшов дідусь, без вудок, просто поцікавитися, як воно. З собою у нього була пляшка пивка.
 
 
Коли прийшла пора повертатися додому, він запропонував в наживку, що залишилась (а по юності я ліпив на риболовлю тісто в кількості, як на пироги) додати решту майже пів пляшки пива і підгодувати, а на ранок прийти знову. Так і зробили. Я «напоїв» рибку пивком і відправився додому. Ставши на наступний день, як завжди, раніше, ми з дідусем пішли на риболовлю. Я ловив в місці, де підгодоване, а дідусь сів поруч, метрах в чотирьох - п'яти.
 
 
Перший же закид ввів мене в легкий шок, - поплавок, не встигнувши встати, відразу ж ліг. Підсікання ... і, без будь-яких проблем, без звичайної маневреності карася, я витягнув екземпляр грамів 350-400. Він, по суті, висів на моєму гачку, як рибалки кажуть, як «лапоть». І тільки хвилин через десять почав тріпатися, і то, якось мляво. Коротше кажучи, за пару годин риболовлі, я виловив не менше п'ятдесяти штук приголомшливої рибки. І, велика частина з них, була просто «п'яними» - ніякого серйозного опору. Дідусь же, в свою чергу, зловив десятка півтора, і розміри, спійманої їм риби, були істотно менші.
 
 
Хочете вірте, хочете ні, але ця історія реальна. І сталася вона саме зі мною. Правда, скільки я не намагався, після цього випадку, повторити її, у мене нічого не виходило. Чому? - Тільки Бог це знає. Дідуся мого вже давно немає, а я все згадую риболовлі, проведені з ним і «хмільного» карася.
 
via email
 
-----
Любите путешевствовать? Нужна виза?  Думаете это долго и хлопотно? Обращайтесь по ссылке homo-tour.by и вы убедитесь в обратном. Быстрое и беспроблемное оформление виз практически в любую страну.
 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com