Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Особливості осінньої риболовлі на малих річках
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 3171   
Субота, 17 вересня 2016 13:46

Особливості осінньої риболовлі на малих річкахРиболовля на малих річках в осінній період і до самого льоду стає дуже цікавою і захопливою. Це пов'язано в основному з тим, що до місцевої популяції риб приєднуються ще й риби що здійснюють міграцію.


У цей час будь-який рибалка повинен лише відшукати невелику яму або спокійне місце де риба шукає корм і активно харчується. Риболовля на малих річках для любителів поплавочної вудки увінчається зустріччю з густерою, пыдлящиком, яльцем або пліткою, для любителів донних снастей - з лящем, минем і йоржем, "мормишечнікі" зустрінуться з окунями і під'язками, а ось любителі спінінга неодмінно спіймають трофейну щуку.


Найкращим часом для риболовлі на малих річках і озерах вважається спокійний похмурий день. А для підготовленого рибалки з правильним одягом навіть невеликий дощик не стане помітною перешкодою, а навіть навпаки посприяє більш значним уловам. Якщо на дворі осінь, а вранці вже невеликі заморозки, клювання риби починається ближче до 12 години, а ось до вечора, зазвичай, клювання стає набагато інтенсивніше і продуктивніше.


Як і в будь-який час року осіння риболовля на малих річках не обійдеться без прикормки. Однак підхід до підгодовування риби восени дещо різниться, наприклад, від літньої риболовлі. Осіннє підгодовування повинно бути не таким рясним як влітку, а на дні повинно набагато швидше розчинятися. Для цього в суху суміш додають значну частину грунту.


Під час осінньої рибалки на малих річках чималу роль грає жива фракція в підгодовуванні. У прохолодній водоймі опариш або мотиль дасть фору будь-якому іншому підгодовуванню. Однак не варто забувати і про те, що найбільшу роль грає не саме підгодовування, а правильно вибране місце ловлі. Тому слід ретельно вибирати місце риболовлі на малих річках і озерах спочатку візуально, а потім вже вимірювати глибину майбутнього рибальського місця.


Прикормка закидається в воду так, щоб течія зносила її до передбачуваного місця скупчення риби. Риболовля на малих річках і озерах стане набагато ефективніше якщо в якості снасті використовувати легку вудку великої довжини. Довгі вудки дозволяють виконувати найточніші і найхитромудріші проводки, які відмінно працюють саме на малих річках. Проводка наживки над самим підгодовуванням і волочіння її проти течії по дну найвірніший спосіб домогтися гарного улову. Наприклад, лінива риба може запросто проігнорувати наживку пропливаючу навіть в декількох сантиметрах від приманки, тому точність проводки грає важливу роль.


Техніка проводки на малих річках вкрай проста, після невеликого вільного проходу приманки необхідно зробити зупинку на кілька секунд, а потім повторити проводку. Найголовнішим принципом ловлі вважаю те, що ніколи не варто морочитися на одній і тій же наживці і місці, іноді навіть сама вибаглива риба віддасть перевагу манній бовтанці ніж мотилеві або опаришу.

via email

-----

Хотите обустроить придорожную территорию, двор возле дома, или, возможно целую улицу? Тогда Вам точно нужна качественная тротуарная плитка. Обратите внимание на предложение от АНВИ ГРУПП. Помимо большого выбора самой плитки Вы найдете здесь отличных консультантов и все что нужно для ее укладки.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com