Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Хороша рибалка - це перш за все комфорт
( 0 Votes )
Написав Джон Бейлі Переглядів - 1814   
Понеділок, 03 жовтня 2016 15:36

Джон БейліНадзвичайно важливо запам'ятати раз і назавжди, що якщо ви будете почувати себе некомфортно, то ніколи не зможете зосередитися на рибалці належним чином. Досить скоро вам вдасться придумати привід, щоб зібрати снасті і відправитися додому. З таким настроєм багато риби не наловиш! Нижче наведені деякі поради, як відчувати себе комфортно біля води, щоб рибалка доставляла справжнє задоволення.


1. Не вживайте алкоголь. Спочатку він діє збудливо, але взимку напад ейфорії швидко зміниться ознобом. Спекотного літа набагато краще пити мінеральну воду або сік.


2. Взимку беріть з собою достатній запас гарячих напоїв, щоб підтримувати внутрішнє тепло. На початку і наприкінці літа теж буває дуже холодно.


3. Не обмежуйте себе в їжі багатою енергією, особливо якщо ви ловите нахлистом, спінінгом або будь-яким іншим способом, який вимагає великих витрат фізичних сил. Якщо ви будете голодні, то незабаром почнете мріяти про повернення додому.


4. Завжди беріть з собою головний убір, навіть якщо ви його зазвичай не носите. Пам'ятайте, що взимку через голову йде багато тепла. Навіть влітку з мокрою головою ви незабаром почнете мерзнути.


5. Завжди намагайтеся тримати своє тіло, а особливо руки і ноги, в сухості, якщо тільки це не спекотний літній день. Як тільки пальці стануть мокрими і зальодяніють, всім надіям на хорошу рибалку прийде кінець.


6. На слизькому березі річки холодною зимою і навіть дощовим літом будьте особливо обережні. Повірте мені, немає нічого гіршого, ніж впасти у воду, коли температура повітря нижче нуля ... Я-то знаю, про що говорю. Таке траплялося зі мною двічі, і вдруге мені насилу вдалося врятуватися.


7. Якщо навколо багато комарів або мошок, не забудьте прихопити з собою сітку-накомарник або репелент. Неможливо рибалити, якщо весь час докучають комахи.

 

8. Якщо ви плануєте довго залишатися біля води (наприклад, при ловлі коропа), неодмінно подбайте, щоб було на чому сидіти або лежати. Коли тіло починає нити, увага знижується.

Джон Бейлі

-----

Нужна юридическая помощь? А может желаете получить лицензию на определенный вид деятельности или открыть благотворительный фонд?  Все это можете получить перейдя по ссылке. Даная юридическая компания характеризируется широким спектром услуг, имеет большой опыт и практику работы, а также, а также славится индивидуальным подходом и либеральными ценами.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com