Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Знайомство з водоймою
( 0 Votes )
Написав Джон Бейлі Переглядів - 1459   
П'ятниця, 28 жовтня 2016 10:16

Знайомство з водоймоюЯкщо зможете встояти перед спокусою, ніколи не беріть з собою вудку, вирушаючи на новe водоймe, оскільки вона буде підбивати вас негайно приступити до риболовлі. Незрівнянно корисніше буде озброїтися сонцезахисними окулярами з поляризаційними лінзами, блокнотом і запастися терпінням. Дайте собі час розслабитися і поспостерігати, що відбувається навколо. Чим уважніше ви будете, тим більше своїх секретів відкриє водойма.


Блокнот дозволить зробити грубий начерк всієї водойми і детальні ескізи окремих ділянок. При домашній розробці рибальської тактики ці начерки нагадають вам, де знаходяться глибокі місця, а де мілкі, які затоки дивляться на північ або на захід, де росте очерет. Ніколи не нехтуйте навіть незначними шматками інформації, які можна отримати. Для успішної риболовлі будь-яка дрібниця може виявитися вирішальною.


Водяні лілії немов ваблять і притягують коропа. Короп любить мулисте, але тверде дно, в якому ростуть лілії, і всі риби обожнюють обстежувати стебла і листя рослин в пошуках чогось їстівного.


Термометр - дуже корисний інструмент в арсеналі рибалки, так як температура грає в житті риб куди більш важливу роль, ніж в нашій. Риби - холоднокровні тварини, і вся їх життєдіяльність залежить від температури води.


Як правило, чим холодніша вода, тим риба апатичніша. Коли вода прогрівається, включаються життєві механізми, і риба знову починає годуватися. Термометр підкаже рибалці, чого можна очікувати від риби. Наприклад, якщо температура води впала взимку нижче 6-7 ° С, навряд чи можна сподіватися, що вусань зазіхатиме на приманку, і краще - ловити щуку. Якщо температура води перевищує 30 ° С, то найкраще відправитися на рибалку з раннього ранку, поки прохолодно.

znayomstvo z vodoymoyu 2

Набір спостерігача

1 Капелюх. Широкі поля оберігають голову і очі від сонця.
2 Бінокль. Він дозволяє оглядати поверхню води в пошуках риби.
3 Чоботи. Завжди вибирайте теплі непромокальні чоботи по нозі.
4 Сонцезахисні окуляри з поляризаційними лінзами. Такі окуляри зменшують відблиски, а це - ваше вікно в риб'яче царство.
5 Хліб. Багато видів риб обожнюють простий хліб з магазину.
6 Блокнот. Найпростіший начерк місцевості може виявитися неоціненним при виробленні тактики ловлі.
7. Авторучка і термометр. Це найкорисніші інструменти. Температура води несе важливу інформацію.Приємно бачити, що в води Північної півкулі повертається видра. Це вірний знак, що риби там досить. Найкраще спостерігати за видрами на світанку, коли нічне полювання закінчується і ці граціозні звірі відправляються по домівках...

 Джон Бейлі

-----

Каждый владелец лодки сталкивается с необходимостью покупки дополнительных аксессуаров, главным из которых является хороший якорь. Именно от него во многом зависит устойчивость лодки на воде. Купить такой якорь можете на странице lodki-volga.ru/goods/vodomotorika/accessories/yakorya/. Здесь же найдете и другие необходимые для лодки вещи.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com